Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti is alkalmazzátok ezt a...

Ti is alkalmazzátok ezt a módszert amit egy mentőtiszt javasolt autóbaleset esetére?

Figyelt kérdés

[link]

Nagyon remélem hogy nem lesz autóbalesetünk soha se de ha mégis lenne én bármit megtennék hogy a gyerkőc biztonságban legyen és ha ellátásra szorulna azonnal tudják az orvosok, mire van szüksége


2019. ápr. 30. 09:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
57%
én amúgy totál civil vagyok, csak sajnos elég ügyetlen, de ahányszor betendálok a balesetire, nézi össze az orvos az aktámat azzal amit mondok, és javít, ha nem diktálom be az xedik röngent vagy ilyesmit, valami adattárnak kell lennie az emberek állapotáról az egészségügyben
2019. ápr. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, utolsó, a betegeletut az egészségügyi személyzet számára lekérdezhető. Amit a kérdező irt, az arra az esetre való lenne, ha nem ismert a személyazonosság, illetve azonnali cselekvésre van szükség. De az ötlet maga értelmetlen, senki nem nézegeti az ülés hatuljat
2019. ápr. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!