Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti elengednetek a gyerekeiteke...

Ti elengednetek a gyerekeiteket egy ilyen novel?

Figyelt kérdés

Hosszu lesz bocsika.


Van egy masodunokatesom aki kulfodre hazasodott be, egy meglehetosen gazdag ferfihoz. Most 4 gyerekuk van, hozzateszem, hogy eggyiket sem o szulte mert hat azt azert megse!!! 3 beranyatol van 1 pedig orokbefogadott. Ritkan latom ot, a gyerekeket csak most lattam eloszor, de a legutolso talalkozas kiverte a biztositekot.


Szornyen elkenyeztetett gyerekek, allandoan utazas, a legdragabb maganiskola, minden kacat, es annyi elvaras van csak, hogy 4-es ala nem mehet az atlaguk.


Ultunk a nagyszobaban es beszelgettunk. Berontottak a gyerekek, az en 2 nagyfiam is egykoru az o 2 nagyfiaval. Majd esedezni kezdtek a gyerekeim, az egesz csalad elott hiszteriazva, hogy elmehessenek Disneylandbe, mert hogy ok mar hanyszor voltak. Nekuk sajnos ilyen huncutsagokra nem futja, de a ket fiu jol telebeszelhette az en fiaim fejet. En ott kijelentettem, hogy iden mar van nyaralas es tabor 1-1 hetre tervezve, majd talan ha idosebbek lesznek.


Erre az unokatesom benyog egy ilyet: "Elvisszuk mi a gyerekeket szivesen ha megengeditek". Kopni nyelni nem tudtam. Raadasul ugy mondta, hogy a gyerekek is halljak, pedig elotte jelentettem ki, hogy nem es kesz.


Mit kepzel de komolyan? hogy majd csak ugy elengedek egy 12 es egy 13 eves gyereket PONT VELUK kulfoldre?



2019. máj. 3. 13:26
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Azon kívül hogy jómódúak, gondolom csinos is (süt belőled az irigység), azon kívül mi a problémád vele/velük?

Mert attól, hogy négy gyereket nevel, attól nem tűnik úgy, hogy akkora nagy szerencsétlenség lenne (még akkor se, ha ezek közül egyet se szült).

2019. máj. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem te irigy vagy rá. Mert nincs anyagi gondjuk. Nálunk alap az évi kb 3 -4 külföldi nyaralás és több belföldi (mi nem magyarországon élünk. ) és nem gondolnám, hogy ez elkényeztetés lenne.
2019. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen mi is a bajod a nővel? :D tényleg nem értem, kövezz meg
2019. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Neki koze sincs a gyerekneveleshez. Kisbaba koruk ota dadus van mellettuk, csak a csaladhoz nem hozza el, nehogy megszoljuk..... Hogy engedhetnem el igy oket, ha abban se vagyok biztos, hogy rendesen fel tudja oket oltoztetni, es nem csak vacakokkal eteti oket egy hetig
2019. máj. 3. 13:33
 5/38 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy ha így utálod őt miért jársz át hozzájuk?

Az hogy nem szült meg nem a te dolgod. 4 gyereket nevel és ha jól értem motiválja is őket a tanulásra.

Nem látok problémát.

De bocső látom ,Te vagy az

2es voltam.

2019. máj. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
94%

Huh de irigy vagy 😅😅😅😅😅

Hat ne engedd el őket. Nyilván a 13 éves gyereked már nem kell öltöztetni se altatni etetni

De re csak pukkadj meg😅😅

2019. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
96%
Csak nekem meredek, és hihetetlen a sztori?
2019. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Egy 12-13 éves gyereket nem kell öltöztetni már. Ha ez nem kamu, akkor sajnállak hogy olyan irigy vagy, hogy ezt a gyerekeid isszák meg.
2019. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Hat pedig igy volt... Szulinapi bulin voltunk egy masik rokonnal, oda volt o is hivatalos.

Az egesz csalad allandoan ot ajnarozza, hogy hogy bejott neki az elet kulfoldon, mennyit tett ezert. Pedig kozben csak jol hazasodott. Es borzalmas, hogy a csalad eszre sem veszi, hogy az anyai teendoit hogy elhanyagolja

2019. máj. 3. 13:37
 10/38 A kérdező kommentje:
Nem kell oket oltoztetni de elofordul, hogy hidegebb lesz es ugy kell nekik konyorogni, hogy vegyenek fel meg egy pulcsit.
2019. máj. 3. 13:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!