Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen elektromos kisautót...

Tomika187 kérdése:

Milyen elektromos kisautót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Kisfiamat megszeretném lepni egy elektromos kisautóval. Igazából a lényeg az lenne, hogy minél tovább bírja az akksi. Milyen autót ajánlanátok,illetve hol érdemes venni?

2019. máj. 25. 01:31
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

mennyi idos?

ha kisebb mindenkepp taviranyitosat.

mi vegul quadot vettunk,ez is taviranyitos,de nem igauan van ra szulseg,csak amikor azzal megyek erte a bolcsibe.

1,5-2 orat birja az akksi,attol fuggoen milyen terepen hasznaljuk

2019. máj. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 és fél éves.
2019. máj. 25. 12:05
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Tudom hogy nem ezt akarod hallani de miert jó ha egy gyerek csak ül egy elektromos kütyün, amin semmit se tud csinálni? Egy futóbicajon vagy hasonló legalább MOZOG. Lefárad, van sikerérzése, hogy neg tudja csinalnk. Egy elektromos autóval max villog "nekem ilyenre is futja"
2019. máj. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van egy quad. 2.5 éves a fiam. Néha ráül, pár perc és félredobja,fut inkább. Untatja. Nem szereti, hogy lassú. Kismotorral gyorsabb. Viszont nagyon aranyos mikor vezeti. Ha ragaszkodsz hozzá inkább vegyél használtat. Az árát tuti nem éri meg. Ráadásul nincs is kihasználva.
2019. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

elso vagyok,Nekunk ilyen van zoldben:

[link]


az elso ket hetben persze ez volt a minden,de aztan szepen visszatert a futo es sima bicohoz is.

most pl mar vagy 3 hete nem is hasznalta.egyreszt az ido miatt sem,masreszt most epp eszebe sem jutott.a bicikli jobban erdekli epp.

3 eves szulinapjara kapta amugy,es kb 20-30 perc alatt profin bele is tanult a vezetesbe.

ez eleg gyorsan tud menni,neha ram is hozta a fraszt vele 😂

2019. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Van futóbiciklink is, kismotorunk is van, szereti azokat is, de az autó a mindene. Azzal alszik,azzal kel, szerintem arról is álmodhat. Néztünk youtube-on videókat,és ott láttam, hogy annyira nézi,hogy a kisgyerek megy az e.autoval,szinte a szemét sem vette le róla, csak mosolygott rajta. De igazat arra is, hogy nem sok siker élmény van vele neki, de azért az tulzás, hogy villog vele. Egyrészt forgalomba nem mennénk vele, a köröspart jó nagy része le van betonozva és azon mennénk. De mostmár elgondolkozom rajta,hogy ha többen is irtátok,hogy 1-2 hét és megunja. Az ugy nem éri meg.
2019. máj. 26. 08:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Vegyetek gokartot! Vezetheti is, meg kozben tekerni is kell, hogy haladjon! Az en gyermekem nagyon szereti!:)

En sem vennek ilyen elektromos vackot.

2019. máj. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!