Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Többgyerekesek mennyit költötö...

Többgyerekesek mennyit költötök egy hónapban?

Figyelt kérdés
2019. máj. 28. 07:50
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

2 gyerek van. 230 ezerből jövünk ki egy hónapra. 60 a rezsi 50 a tankolás. A maradék kaja tisztítószer, pelenka, ruha, meg egy kis költőpénz akár ruha vagy egy kis "szórakozás"

1 êves+3 éves

2019. máj. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Bocsánat, de ezek olyan hülye kérdések pedig naponta megkérdezik. Ez ugyanis nemcsak a gyerekszámtól függ, hanem a család életvitelétől is. Van aki 1 gyerekkel dupla annyit költ, mint más 3 gyerekkel.

Nem mindegy ugyanis hogy pl. főznek, rendelnek, járnak-e heti szinten moziba/állatkertbe/játszóházba, edzésekre hordják-e, miket esznek (főzelék vagy marhagulyás), turiznak vagy Zara baby ruhákat vesznek. Van család aki 250e-ből 3 gyerekkel megél, más meg 600e-t költ egy gyerekkel.


Mondom magunkat: volt hogy 150e-ből eléltünk de olyan is hogy 600e-t ettünk és szórakoztunk el. 2 gyerek van, úton a 3.

2019. máj. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben, arra vagyok kíváncsi, hogy mi nagyjából hol helyezkedünk el. A férjem szerint sokat költünk,szerintem nem. A hitel, albérlet, rezsi, kocsi mindenkinek más, én inkább az élelmiszerre, a tisztítószerekre, a ruhaára, és egyéb "extra" kiadásokra gondolok pl. kirándulás, strand, mozi stb. Arra ki mennyit költ átlagban kb.?
2019. máj. 28. 09:11
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

2. vagyok, mi elég sokat de azért nem eszetlenül. Minden 2. hónapban megyünk moziba a naggyal (9 éves), sokszor rendelünk kaját is pláne ha nálunk vannak az osztálytarsai (pizza). Ruhát annyit veszek amennyi szükséges, de sosem turkalóban, mindig H&M vagy ilyesmi. Főzni kb. 2-3 naponta szoktam. Játekokat veszünk néha "csak úgy" is, apróságokat.

Sosem számoltam még össze. Jól keresünk, illetve én most itthon vagyok a kétévessel gyeden.

De tényleg nem kell masokhoz mérni mert mindenkinek más a sok meg a kevés, ez totál szubjektív.

2019. máj. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Még mindig én (2 és 4. vagyok), hétvégén van hogy csak rollerezünk, de van hogy 30e-t eltapsolunk (kirándulás, belépő Állatkertbe, vattacukorka, perec, hazafelé gyros stb.)
2019. máj. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3 gyerek van, egy 3.osztályos, és 2 pelenkás korú.

Összesen 400 körül van a kiadásunk, ebből albérlet + rezsi kb 130 (télen 160).


Most majd megint le leszek pontozva, hogy csóróság van/szórjuk a pénzt/vagy nem tudom, milyen okból...

2019. máj. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os,ebbol az összegből jut mindenre? Tudtok programokat is szervezni? Nyaralás?
2019. máj. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6 vagyok.

Nem, pl külföldre nyaralni nem járunk.

Ha programok, extrák vannak, akkor ennél valamivel több megy el, de nem minden hónapban van. Bár kinek mi számít értékelhető programnak mondjuk.

2019. máj. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor úgy gondolod, hogy havi 500-550-bol már évi egy nyaralás is beleferne?
2019. máj. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet, én értelmeztem félre, de mintha az lenne a kérdés, hogy mennyi megy el egy hónapban, nem az, hogy mennyi a havi bevételünk, vagy mennyi félretett pénzünk van, erről mintha nem szólna a kérdés. Ha tévedek, és elkerülte a figyelmem, akkor elnézést kérek.

(Mondjuk nem találom a te kérdésre adott válaszod... De mindegy.)

2019. máj. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!