Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idő mire megedzodom a...

Mennyi idő mire megedzodom a gyerekszallitashoz a biciklin?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem gyerekulest a bicajomra. Tudtam,hogy nehéz lesz a 4 eves gyerekem, de nehezebb mint gondolnam. Ráadásul délvidéken lakunk. Ma majd meg gyakorolok vele. Nem tudom, merjek e vele forgalomba menni hétfőn. Lehet meg csak tolni fogom, esténként meg megyek vele egy egy kort. Elég gazul hangzik de amikor először felultunk a súly kitekerte a biciklit alólam es eldőlt a bicikli. Hirtelen kb 18 kiló hátul kicsit drasztikus változásokat okoz. Kicsit meg belénk a bicaj, vagy az nem tudom mennyire normális.
2019. jún. 2. 08:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igazad van 10-es. A helyes megfogalmazas, hogy a magyar kozlekedesi kultura kuka. A gyalogostol a traktorosig sajnos ☹️
2019. jún. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha mindjárt indításképp elestél vele, semmiképp ne menj vele hétfön forgalomba. Ha egyaltalán nem riasztottad el vele a gyereket, és nem fog félni beleülni.
2019. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy mennyire tudsz egyensúlyozni vele, függ a bicikli típusától, súlypontjától is.

Amit tehetsz: legyen a gyerekülés lehetőség szerint minél alacsonyabban és minél közelebb a te ülésedhez. (De ezzel is vigyázni kell, hogy bukkanónál se érjen a kerékhez az ülés alja.)

2019. jún. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egy átlag 60 kilós nőnek azért elég sok lehet az a 18 kiló..


Engem pl 50 kilósan a hasonló súlyú barátnőm is vitt a biciklije hátulján, tehát szerintem nem súly, hanem egyensúlyérzék kérdése lehet.

2019. jún. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Az egyesületének az mindig szr volt, az biztos. Ez egy Hibrid bico, nem annyira vékony a kereke mint a verseny bicajnak de jóval vékonyabb a montinal. Megis milyen technikák közül lehet válogatni, ha cipelsz egy gyereket hátul?😀

Abszolút nem fel visszaulni, nem ilyedt meg. Oviban nem lenne helye a bicajanak magammal nem vihetem, utána tekerek a munkahelyemre.

Persze ha kiskoratol vittem volna, hozzaszoktam volna, de rogton 18 kiló hátul kicsit sok. Gyerekkoromban egyébként én is vittem a hugomat cangan gond nélkül, ezért lepett meg engem is az esés.

De ez olyan h gyerekkoromban sokkal strapabirobb voltam. Bírtam a földön aludni, imadtunk hintazni es forogni, ma a latvanytol majdnem elhanyom magam...egymást cipeltuk. Ha ma próbálnek egy 60 kilós embert felemelni, biztos nem menne.

2019. jún. 2. 22:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!