Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól engedtétek fel az...

Mikortól engedtétek fel az ugrálóvárba a gyerkőceiteket anyukák?

Figyelt kérdés
Azért a kérdés,mert a lányom 3,5 éves és a hétvégén voltunk egy rendezvényen ahol ő is kipróbálta,de alig bírt felmászni,a lecsúszást viszont élvezte. Több kisgyerek is tolta,húzta felfelé hogy feljusson a tetejére. A tieteknek is ilyen nehézkes volt a feljutás vagy túl korai volt ez még neki?
2019. jún. 2. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezerféle ugrálóvár létezik
2019. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2evesen mar be engedtem igaz olyanba ahova a szulo is be mehet es par lepcsos csuzda volt ott.
2019. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Két évesn már simán bement
2019. jún. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

2 évesem lazán mászott mindenen, lecsúszni csak velem mert..


Kellett fél év, mire el kezdte élvezni a lecsúszást egyedül.


Szerintem inkább késői volt, mint korai a kezdés, amúgy mozog rendesen mászókákon meg pl ugrál rendesen trambulinon?


Szerintem csak gyakorlatlan, rá fog érezni, csak adj esélyt neki minél többfajta mozgást kipróbálni.


Az én gyerekem csak 4,5 évesen érzett rá a hintára, de mászni mindig is remekül mászott, a gyerekek sokfélék, de mindenképp legyen lehetősége azt is próbálgatni, ami annyira nem megy.


Veszély nem leselkedik rá.

2019. jún. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már rég elekzdhette volna.

Mászókán sem szokott mászni?

2019. jún. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!