Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 éves kislányom nagyon sokat...

8 éves kislányom nagyon sokat kérdezget a sex-ről, mit mondhatok neki?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon foglalkoztatja a téma, az osztályában van 1-2 nagyon felvilágosult gyerek, akik erről beszélgetnek. Az én kislányom meg esténként engem faggatna. Mit szabad elmondani és mit nem egy 8 éves kislánynak? Nagyon tanácstalan vagyok. (egyenlőre még nem mondtam semmit, mindig lerázom, hogy most nem ér rá anya)
2008. nov. 12. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem legyél őszinte,de finoman fogalmazz.előbb utóbb ugyis megtudja,és tőled legalább igazat hall,nemugy mint az osztálytársaktól,akik lehet,h összevissza beszélnek.
2008. nov. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Semmiképp ne rázd le, mert bizalmatlan lesz veled szemben.

És mondván, hogy te soha nem érsz rá, egy idő után nem is keresni a kérdéseivel..

Mindenképp válaszolj a kérdéseire őszintén, az Ő értelmi képességeinek megfelelően.

Jobb, ha az igzsággal van tisztába, mint az összekombinált dolgokból.

2008. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Ma megejtjük a nagy beszélgetést a lányommal.
2008. nov. 13. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Semmiképpen ne rázd le,mert mástól fog kérdezni,aki nem biztos,hogy olyan választ ad,ami neked tetszik.

Röviden válaszolj,mindig arra amit kérdez,ne előzd meg a kérdéseit.Az ő szókincsével próbálj fogalmazni.

Sok sikert!

2008. nov. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
szerintem ne mondd + neki,hanem inkább mutasd + neki (azt ő is és te is sokkal jobban élveznétek) :)
2016. dec. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!