Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Táncsics cipőket vásároltatok...

Táncsics cipőket vásároltatok már? Forgalmazz Asso-t, D. D. Step-et és Táncsics-ot. Tapasztalatok? Kinél vált be esetleg?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Táncsics cipő -forever!!! Viccet félretéve, én mindig azt veszek a gyerekeknek.

1. Nagyon jó minőségű.

2. Kedvező az ára.

3. Tényleg nem "rohad" bele a gyerek lába.

4. Strapabíró. ( A lányom 18-as szandálját már a 4. gyerek hordja, de még mindig semmi baja. )

5. Jól néz ki. ( Kényes a leányzó, nem vesz fel bármit. :) )


Asso-t egyszer vettem - nem vagyok elájulva tőle.


Szóval nekünk egyértelműen Táncsics cipő.

2010. júl. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. A neten találkoztam vele, és nagyon megtetszettek. Eddig siestát használtunk, de valahogy mostanában már nem az igazi, és a kínálata sem tetszik( évről évre ugyanaz). Na meg persze az ára sem zsebbarát. Még egyszer köszönöm!
2010. júl. 14. 11:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Régebben mi is "siestáztunk". De ma már csak Táncsics cipőt veszünk. Szerintem a Siesta se jobb semmivel. Sőt! Ja és a gyerek Scholl is egy vicc. Abban nagyon izzadt a gyerek lába. 16.000 Ft-ért többet vártam. :(
2010. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is elhatároztam, hogy Táncsics cipőt fogok venni legközelebb. Jobban tetszik, és az ára is vonzóbb. Meg ugye ugyanolyan kialakítású, mint a siesta. Csak magyar. Én a batz gyerek szandit néztem, de nem próbáltam ki.
2010. júl. 18. 14:36
 5/5 anonim válasza:
Én is csak a Táncsicsnál vásárolok. Nyáron szerintem szandikban az Asso a legjobb, őszi-tavaszi cipőkben a DDstep ek váltak be, télre pedig Táncsics csizmákat szoktunk náluk venni. Én ezeket ajánlom!
2011. ápr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!