Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen szunyogriasztót használ...

Milyen szunyogriasztót használtok egy két éves kisgyerekre ha kimegy az udvarra?

Figyelt kérdés
És mivel kenitek a szunyogcsipéseket?
2019. jún. 19. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Protect szúnyog és kullancsriasztót fújok rá és magunkra, eddig nekünk nagyon bejött. Sajnos a vásárlás előtt már szerzett pár csípést, azokra a Naturland csípés elleni krémjét használom.
2019. jún. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Semmilyet, pontban hatkor érkeznek a szúnyogok, utána már nem megyünk ki. Én allergiás vagyok minden csípésre, szóval nem kockáztatok.
2019. jún. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Vape kid, marhajó, befújtuk magunkat kertipartin, felnőttek is, és akik bekenték magukat azok körül csak repkedtek a szúnyogok de nem szálltak ránk, nagyon szuper találmány.

Csak minden kis centire figyelni kell, pl nekem a szandálom alá másztak be megcsípni mert oda nem jutott a sprayből, de így is vagy 50 szúnyogcsípést megúsztam vele szerintem.

Ha megcsípi még is akkor fenistilt használnék, de nem engedi nagyon ,nem szereti ha bármi krém van rajta, még naptejjel is már épp hogy nem kell már harcolnunk.

2019. jún. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Galaktiv Bio
2019. jún. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bio bio baby rovarok elleni testápoló, mert ez az egy aminek a szagától nem öklendezik. Bár erre is azt mondja büdös :D Az ára viszont horror.
2019. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Kenni sudocremmel vagy aloe géllel kenem, de nem viszket neki egyébként sem. Fenistilt javasolják amúgy.
2019. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!