Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engednéd 6 éves kisfiadnak,...

Engednéd 6 éves kisfiadnak, hogy kipróbálja a húga gyerek-sminkcuccait a poén kedvéért?

Figyelt kérdés
2019. jún. 24. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

igen. Mint ahogy hugi is autózhatna, ha lenne lányom.


Nekem három fiam van, ha kérik az arcfestő szettet, odaadom, aztán lehet majomkodni a tükör előtt :D Cowboy-nak szokták magukat maszkírozni, szakállt és buszt rajzolnak, de voltak már "zombik" is.

2019. jún. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Simán, ahogy a lányom is tologathat dömpert, meg parádézhat az apja régi tűzoltó-sisakjában.

Ugye nem az a fajta szülő vagy, aki szerint “buz1” lesz a gyerek (ésazavilágtragédiájalenne x)), csak mert kisfiú létére mindkét (nagyrészt tanult) nemi szerep érdekli...?

2019. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Igen, egyszer engedném, de azért nem örülnék neki, ha rászokna...
2019. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én megengedtem simán.:D felpróbálták egymás ruháját (szoknyát is), majd előkerültek a csatok, sminkcuccok. 10 perc parádézás után magától öltözött vissza. Én nagyon jól szórakoztam rajtuk, anyukám szerint tiszta őrült vagyok hogy ilyesmit megengedek.:)

Amúgy nagyon fiús fiú, én nem aggódok.:)

jó poén volt szerintem.:)

2019. jún. 24. 18:12
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Én megengedtem a fiamnak. Na nem mintha engedélyt kért volna :)
2019. jún. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Fiam is egyszer kikente magat mondjuk inkabb bohoc es zebra kevereke lett. Es egyszer a kormeit is kifestette
2019. jún. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem semmi gond nincs vele. Azzal viszont van, hogy egy 6 év alatti kislánynak sminkcuccai vannak. Mit üzensz neki ezzel? Hogy a saját arca nem elég szép.
2019. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Csillámporos festék van a szettjében főleg, és jellemzően arcfestésre szokta használni néha. rúzst tőlem szokott látni, néha ő is kipróbálja, ennyi.:)

Tudja hogy nagyon szépnek látjuk.:)

2019. jún. 24. 19:06
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

#4 Sztem ez így teljesen renben van, semmi rossz nincs abban, ha kipróbálhatja/utánozhatja azt, ami lát. Bocsi, h rögtön “ítélkeztem”, csak sajna tényleg sok ilyen begyöpösödött szülő van, aki a saját képzelt látomásai miatt megfosztja a gyereket egy (számára csak) sima élménytől... ráadásul ez nagyrészt a fiúgyerekekre érvényes - lányos anyaként is kivagyok ettől...

asszem 2 voltam :P ;).

2019. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2019. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!