Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kisfiúnak mivel készülj...

4 éves kisfiúnak mivel készüljek játékok terén mit csináljunk miylen program, esetleg milyen étel?

Figyelt kérdés

Nincs saját gyerekem tapasztalatlan vagyok a temaban ,4 éves kisfiú lesz velem egy hétig (nwm mindig csak velem egyedül,van amikor ketten lennénk vele )

Nem szeretnék rosszat tenni de annyi hogy kedves vagyok nem elég szerintem.

Fenti kérdések plusz mikre figyeljek oda

31N



2019. júl. 11. 15:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kimehettek az állatkertbe, az egy fél napos program.

A többi napon lehet játszóterezni, ha nincs túl meleg.

Bent játszhattok, amit szeretne. Biztos hoz játékot.

A többit beszéld meg az anyukájával, mert minden gyerek más egy kicsit.

Amikor hárman vagytok, elmehettek kirándulni.

2019. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%

Nekem 3 és fél éves a fiam.


Nem tudom merre laksz, van-e kert, meg mennyi pénzt akarsz rászánni. El lehet menni pár helyre, pl. mászkálós játszóház, állatkert, vasúttörténeti múzeum, repülőtéri múzeum stb.


Az én fiam szereti a játszótereket, van vizes is a közelünkben, Duna-parton kavicsot dobálni (bár elég stresszes tud lenni felnőttként), futóbicajozni, autómosót nézni, BKV-zni, főleg a metrót imádja. Bújócska, fogócska (mi úgy játsszuk hogy sose kell utolérni, csak futni utána), autókázás, LEGO, barkóba úgy hogy ő gondol valamire (esetek felében a dínóra). Nézhet mesét is ha fel akarsz lélegezni és a szülei engedik a mesét online vagy TV-n. Ha nyűgös, akkor valszeg fáradt, kérdés alszik-e még délután. Ilyen kicsi gyerek még nem tud veszíteni, ne nagyon nyerj semmiben. :-D


A kaját megmondják a szülei, eléggé válogatósak tudnak lenni.

2019. júl. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én vennék pár játékot, újdonság ereje is jó egy ideig :)

Én 7-4 évesekkel leszek. Vettem homokozót kettő félét, dömperszerűséget. Műanyag autókat és egy ömlesztett legot, ezt használtan

2019. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Miskolcon lakunk,sajnos az anyukája nem segítőkész ...oldjam meg.

Azt sem mondta meg otthon miket szokott enni,hogy hasonlókat készítsek neki :(

2019. júl. 11. 16:20
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ilyen az anyuka akkor hogyan várja el tőled hogy segits neki?

Sokféle 4 éves van...van aki mindent megeszik,van aki válogat...legyen választási lehetősége 2 féléből(ne gondolj nagy főzésekre,azt meg tudja ugy is mondani h mi enne,grizestésztát vagy krumplistésztát,vagy lekvároskenyeret vagy szalámist....)

Nagyiam nem válogatott,a kicsi igen...a nagyfiam imádott autozni,legozni,a kicsit nem igazán köti le semmi,állatkert se érdekli....ha joidő van,menjetek a szabadba,egy sima játszoterezés is élmény nekik.

2019. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ah, exfeleség és te vagy az új nő? Szépen indul....

Kérdezd meg a gyereket, mit szeret enni. A nagy többség szereti a rántott dolgokat, palacsintát, tésztát, virslit. Mehettek együtt bevásárolni, megmutathatja mit szeretne enni.

Jatszotetezes, ha nincs túl meleg. Ez lehet mindennapos program, akkor az a legjobb, ha új játszótereket keresel. Strand, ha nem félsz tőle. Ha van a közelben park, ott gyűjtögetés, aztán piknik. Szobában festés, gyurmázás. Süthettek is együtt. A kiesik általában szeretik gyúrni és szaggatni a tésztát.

2019. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6os eltalaltad igen...

És a párom szinte végig dolgozik majd a főnöke kicseszett vele.

Nem lesz könnyű de Remelem boldogulok majd.

2019. júl. 11. 16:36
 8/17 A kérdező kommentje:
Csak ez az egy hét ilyen ,a második héten itthon lesz szabadságon az apukája.
2019. júl. 11. 16:37
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Na és apuka nem ismeri a gyerekét ? Nem tudja, hogy mit szeret?

Amúgy ez nagyon jól is elsülhet ám. Ha a gyerek mindennap azt eszi, amit szeret és klassz programokat csinálsz neki, anyukát az őrületbe kergeti majd amikor elmeséli, milyen jó volt a Krisztivel meg akkor is, amikor apa dolgozott 😉

2019. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Apuka mondott pár dolgot,de akartam még ötleteket kapni.

Nem akarok ellenségeskedést, csak félek mert nekem nincs saját gyerekem és eddig máséra sem vigyáztam egy esténél tovább.

2019. júl. 11. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!