Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan készültök a Karácsonyra?

Hogyan készültök a Karácsonyra?

Figyelt kérdés

>ajándék

>kaja/pia

>programok

>díszek (ötletek???)

>tervek



2018. nov. 12. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Már szeptemberben megvettem szeretteimnek az ajándékokat.

A lakást a családdal általában advent első hétvégéjén szoktuk feldíszíteni, karácsonyfát advent 3. hétvégéjén vesszük meg, azt december 23-án díszítjük fel.

2018. nov. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ajándékokat októbertől kezdem beszerezni,persze előtte már összeírom az ötleteimet hogy kinek mit lehetne adni aminek valóban örül.A karácsonyi menüt általában már novemberben kitalálom,újítok rajta egy kicsit és összeírom hogy mik kellenek hozzá hogy legyen idő minden hozzávalót beszerezni.Deceber elején frissítem a karácsonyi lejátszási listáimat is,külön az adventi időszakra és az ünnepekre,illetve néhány karácsonyi filmet is listázok hogy mit lenne érdemes megnézni.A díszítést december elején kezdem,előtte kicsivel előszedem a világító dekorációkat és ellenőrzöm hogy mindegyik működik e,illetve tartalék elemeket is veszek biztos ami biztos.A sajátkészítésű (diy) ajándékokat és dekorokat már novemberben elkezdem készíteni ha épp van ötletem,hogy legyen rá idő.A sütögetés egész decemberben megy,kezdve a mézeskalácsokkal legkésőbbre pedig a romlandó sütik maradnak.A karéácsonyfát 23-án díszítjük. Tudom "kissé" túlzó a szervezés de nekem ez is fontos része az adventi időszaknak :)
2018. nov. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírási hibákért, mobilról írtam és nem vettem észre hogy elnyomtam néhány betűt.Második válaszoló vagyok.
2018. nov. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!