Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,8 hónapos körüli gyereketek...

2,8 hónapos körüli gyereketek volt már 2-3 napot távol tőletek?

Figyelt kérdés
Nyaralni megyünk mi hárman meg a férjem haverja és az élettàrsa. Ők nem hozzák az 5 éves gyerekünk és mondtam a férjemnek, hogy mi se vigyük a gyereket mert jó lenne már normálisan kikapcsolódni, erre azt mondta, hogy akkor ő se megy. Én egész nap itthon vagyok a gyerekkel, csak ősszel megy oviba, már olyan jó lenne egy kicsit nyugodtan lenni. Tavalyi nyaralás is katasztrófa volt, egész nap meg sem állt, mindenre felmàszott, ha nem aludt délután ordított. Én meg egész nap utána szaladgáltam, férjem meg ült a haverjàékkal és jókat röhögcséltek. Azt mondta majd felváltva leszünk vele, de hát tavaly is ezt mondta. Jól összevesztünk, de ő nem tudja milyen egész nap itthon már lassan három éve, kezdek már begolyózni. Mamàjat nagyon szereti, aludt már nála, azzal nem lenne gond.

2019. júl. 15. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
1,5 éves volt a lányunk mikor 2 éjszakát külön töltöttünk, kb észre sem vette
2019. júl. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És szerintetek igazam van? Amit leírtam azzal kapcsolatban mi a véleményetek?
2019. júl. 15. 18:50
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
4 unokás nagymama vagyok. Unokáim már 6-8 hónapos kortól vannak nálam 1-2 nap, majd 1 hét igény szerint. Nagyon szeretnek nálunk lenni. Így, ha a szülőknek valami elintézni valójuk van nyugodtan megoldják. Nem stesszelnek, mert a gyerekek jól érzik magukat.
2019. júl. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Biztos jogosan érzed ezt és várod hogy végre te is tényleg kikapcsolódj úgy igazából.

De nekem egy most 27 hónapos lányom van. Egy napot nem szeretnék nélküle lenni. Anyás is nagyon, meg egyébként is nekem az a jó ha együtt vagyunk.

De mondom mégegyszer érthető ha te vágysz a kikapcsolódásra gyerkőc nélkül, csak ha az apa úgy erzi hogy a gyerek nélkül nem, akkor ez egy patt helyzet

2019. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
3-as vagyok. Igazad van, neked is kell a pihenés. Valóban a férfiak könnyen vannak, nekik nem gond a gyerek. Majd anyuka megoldja.
2019. júl. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Igazad van. Ha neked kell szaladgálni utána és a párod nem segit be, akkor az neked nem nyaralás, hanem rémálom. Én anyóssal vagyok így. 1x jött velünk nyaralni, böven elég volt.

Amúgy nem vagyunk gépek és teljesen értelek téged, ha ki akarsz kapcsolni.

2019. júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

23 hónapos volt a lányom, mikor tavaly szültem a picit, 1 hétig voltak anyukámmal (nagy lányommal együtt.)

Előtte 1-1 napok voltak.

A nagy egyébként már egész pici kora óta töltött hétvégéket anyukámmal, vagy a dédmamájával (ő sajnos már nincs köztünk.)


A pici most lesz 1 éves, eddig 1-1 éjszakát töltött a 2 nagymamánál.


Én teljesen megértelek, és neked adok igazat. Könnyen van apuka, főleg ha ő elvolt tavaly, a gyerekkel meg csak te törődtél...

Én beszopatnám, mondanám, menjen akkor ő meg a gyerek, te meg addig pihensz otthon. Persze ez csak blöff, de kíváncsi lennék, mit reagál...

2019. júl. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De milyen párkapcsolat ez is... hát nincs szád, hogy odaszólj ebéd után: -Eddig én voltam a gyerekkel, estig a tiéd. És ennyi, nem ugrálsz fel, nem szaladsz utána, hanem küldöd a férjedet. Jövőre tuti ő javasolja majd a kettesben nyaralást. Már ha nem azért akarja most is annyira hogy ott legyen, mert nem akar romantikázni egy szobában a gyerek mellett. Veletek van baj, vagy “csak” a gyerek körül nem segít?
2019. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem mennék nyaralni nélkülük, de év közben sincs nagyszülő, ahova “leadhatnám”. Ha lenne és mennének hozzájuk, lehet máshogy gondolnám.

De megértelek téged is, hogy neked van igényed a külön nyaralásra.

2019. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7-es ötlete nagyon tetszik. Neked mi abban a kikapcsolódás, hogy minden pillanatban lesed a gyereket? Én el se mennék így. Egyébként tapasztalataim szerint a férfiak, ha figyelni kell a gyerekre se figyelnek úgy, mint kellene, mert nincsenek velük annyit és nem ismerik őket annyira. Ha nagyival jól elvan és aludt már ott, akkor talán van esély a kikapcsolódásra. Egyébként, ha ő gyerek nélkül nem akar menni, akkor minek mennétek egyáltalán? Mondanám, hogy én meg a gyerekkel nem akarok menni vagy vállalja ő a gyereket, mert tavaly is csak Te ugráltál. Állj ki magadért!
2019. júl. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!