Vannak itt olyanok akik nemzőképesek a párjával együtt, mégis az örökbefogadást választották? Elmondanátok miért?

Figyelt kérdés
Most azokra nem gondolok akik öröklődő betegség miatt tudatosan nem akarják tovább adni a betegséget és ezért nem akarnak sajátot.
2020. máj. 8. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Én a baba kihordása miatt félek. Gerincműtött vagyok, ami azt jelenti, hogy merevítve van az egész gerincem, a derekam hajlik csak, a hátam többi része nem nagyon. Elvileg lehet ezzel is szülni, de ha császár lenne, automatikusan altatnának, amit nagyon nem szeretnék. Meg hát ugye van súlya a pocaknak, ami még egy egészséges gerincű kismamát is megvisel, engem akkor még jobban hátráltatna. Ez nem öröklődik biztosan(mármint a gerincferdülés), de megvan az esélye, hogy mégis. Ráadásul így jó családba kerülhet egy kisgyerek, és lehet neki normális jövője. ❤️ Egyébként még nem döntöttünk teljesen, két év múlvára tervezünk tenni bármit is az ügy érdekében, de egyenlőre az örökbefogadás mellett vagyunk.
2020. máj. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Egyelőre még nem szeretnék gyereket, de inkább az örökbefogadás mellett vagyok. Nem szeretnék szülni, de még a terhességtől is félek. Így viszont megmenthetnénk egy gyereket, lehetne normális jövője.

Lehetőleg úgy vállalnám, ahol lemond róla a szülő. Nevelőszülőnek lenni szerintem sokkal keményebb, ahol a szülő - bár nem csinál semmit - de azért mégis jogot formál a gyerekre, időnként megjelenik. Vagy épp kiszabadul a börtönből és akkor elviszi átmenetileg (vannak ilyen történetek).

2020. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Mi a párommal mindenképpen szeretnénk majd örökbefogadni, de sajátot is szeretnénk. Magyarázatot nem tudok adni, mindketten úgy éreztük mindig is, hogy szeretnénk, nem is volt kérdés közöttünk. 3-4 év körüli kislányt szeretnénk majd. De ahogy a szabályokat olvastam a sajátnál min 2 évvel fiatalabb gyermeket lehet csak örökbefogadni, úgyhogy erre még várnunk kell sajnos :/
2020. máj. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
Van elég ember a földön. Sokkal szívesebben segítünk olyannak aki már itt él és hátrányos helyzetben van mint hogy létrehozzunk még egy éhes szájat akit el kell tartani a Földnek.
2020. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kenyelmes,instant megoldas. Nincs hangulatom nagy hassal elhizottan kimaradni az edzeseimrol meg sok a munkam a sajat cegemben. Igy is sok feladatot osztok masra.


A szulest meg kihordast csinalja meg mas,aki raer.

2020. nov. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!