2 szobás ház vajon megfelel?

Figyelt kérdés

1 nagyobb szoba van, ott alszunk mi, illetve egy kicsi szoba, az lenne a gyerekszoba. Szeretnénk költözni majd, de az 5 év múlva lenne aktuális és már idősek vagyunk ahhoz, hogy még azt megvárjuk...

Összesen kB 45-50 négyzetméter a ház.


2020. dec. 16. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Attól is függ mennyi gyerek van.


Szerintem elég bőven, ha praktikusan van berendezve

2020. dec. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Mi 48 nm-en élünk a gyerekekkel, 1,5 szoba van. A nagyobb szoba nappal nappali, este pedig kinyitjuk a kanapéágyat és hálószoba, a gyerekek pedig 1 szobában vannak, 3 és 1 évesek. Nyilván ha nagyobbak lesznek akkor ez így már nem lesz elég ezért mi is költözni fogunk de jelenleg idős rokont ápolok a közelben aki még szerződést is íratott velem ezért nem nagyon tudunk messzire menni, itt a környéken meg horror ára van a nagyobb házaknak / lakásoknak.
2020. dec. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Nem mondanám, hogy bőven elég, mi is most egy 1,5 szobás lakásban vagyunk, még pici babával, de muszáj lesz elköltözni, mert nem férünk. Nincs haszontalan cuccunk, bútorunk, csak az alapok. De hogy már nem tudok hova pakolni.. ahogy nől a baba, űgy van szüksége nagyobb helyre. Így nem tudok hova teregetni szonte, ide oda pakoljuk a szárítót, meg a babának a puzzleszőnyegét.. egymár hegyén hátán van a beépített szekrényben a cuccok, mert nem tudom hova rakni. Plusz, a babakocsi is a lakásban, mert nincs tároló..

Pedig imádom ezt a lakást, annyira jó elosztása van, és nagyon jó környéken, de muszáj lesz elköltözni, ez a minden mindenen is, nem jó. Amég kicsi a gyerek addig jobb így, de lassan kell neki a nagyobb tér, nagyobb szekrény, ágy, több játék stb.. Persze megoldható így is, de ha van rá lehetőségetek, akkor inkább nagyon lakás/ház előbb utobb kell!

2020. dec. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

2-es és 3-as, bocs, hogy teljesen kívülállóként beleszólok, de ti nyilván az általatok szült gyereketeket nevelitek olyan körülmények között, amilyenre lehetőségetek van. A kérdező viszont, ha jól értem, örökbe szeretne fogadni gyereket, amihez környezettanulmányt készítenek, megnézik többek között azt is, mekkora a lakásuk. És úgy hallottam, eléggé túlzó elvárásaik vannak. Szóval egy hivatal döntésétől függ, hogy elég lesz-e ez a lakás.

Sajnos érdemi választ én se tudok, de tartok tőle, hogy kevesellnék a lakás méretét.

2020. dec. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Aaaa 4, nem is olvastam a témakört, nem esett le, hogy örökbefogadásról van szó így viszont nem vagyok kompetens a témában sajnos.
2020. dec. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Úgy emlékszem, de lehet elavult az infó, hogy külön szoba és talán 8nm gyerekenként.
2020. dec. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi kertes házban vagyunk úgy, hogy egy nagyobb szülői háló van és egy kisebb, kb. 9 nm-es, ami gyerekszoba lesz. Gond nélkül kaptunk határozatot az első gyerekre. Nem tudom, hogy második esetében mi lesz. Olvastam már olyat is, hogy külön szobát vártak el a tegyesznél, meg olyat is, hogy nem volt probléma a közös szoba.
2020. dec. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!