Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valaki segítene nekem, hogy...

Valaki segítene nekem, hogy mit jelentenek az eredmények? Néztem az interneten, de nem nagyon találtam megfelelő választ, Előre is nagyon szépen megköszönném! (Az orvosom majd december végén vagy januárban tud fogadni)

Figyelt kérdés

THS 1,349 mIU/l (Referencia 0.400-4,000)

Prolaktin/CLIA (DXI 800) (rózsaszín számmal írta ki) 181.3 mIU/l (Referencia nem terhes esetben: 70.8-566,5)



2020. dec. 10. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

A tsh pajzsmirigy érték, 0,4 alatt pajzsmirigy túlműködés, 4-es érték felett pajzsmirigy alulmüködés, a tied teljesen tökéletes.

A prolaktin pontosan nem tudom mi, de ott is tartományon belül vagy, úgyhogy az is jó.

2020. dec. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó a prolaktin is, de ha nehezen megy a teherbeesés, akkor le szokták tolni 100 alá. De ehhez valami nagyon enyhe szer kellene, mert csak egy kicsi módosítást igényel, pl. szedhetsz rá barátcserjét.
2020. dec. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!