Ha rajtad múlna, kinek adnál legszívesebben gyereket, ha te dönthetnél a gyerek örökbeadásáról?

Figyelt kérdés
2021. jún. 15. 17:11
A kérdező szavazást indított:
Vak házaspár
Kerekesszékes házaspár
Homoszexuális pár (2 férfi)
Homoszexuális pár (2 nő)
75 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
Ha nagyon pici gyerekről van szó a 2 nőnek. Ott talán kevésbé fogják bántani a gyereket később mert lesz aki elmegy anyák napjára így lehet ki sem derül a dolog. Ha magáról gondoskodni tudó korú gyerekről van szó, akkor a vak házaspárnak.
2021. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Ezek a provokáló kérdések. Huh
2021. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem ilyen egyszerű a képlet. Alapvetően nem az örökbefogadó szülők kapnak gyereket, hanem az elárvult gyereknek keresik meg a lehető legjobb családot. Ehhez a döntéshez ismerni kellene a 4 lehetséges párt, melyik passzolna legjobban az adott gyerekhez.
2021. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem provokálok senkit, direkt szavazásba raktam, hogy kevesebb esély legyen komment háborúra. Ha valaki szeretné, indokolhatja, ha kulturáltan teszi zöld pontozom, akármelyiket is jelöli.
2021. jún. 15. 17:23
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Valóban provokatív lehet a kérdés és természetesen nem életszagú, de szerintem egészen érdekes érvelések és gondolatmenetek lehetnek a válaszok mögött.


Én kíváncsi vagyok.

2021. jún. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha rendesek és jó szülők, akkor mindegyiknek adnék.
2021. jún. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha lehetne beszélgetnék velük és az alapján döntenék
2021. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%
A konkrét személyektől függ, számomra egyik sem előny vagy hátrány, és egyik sem kizáró ok. Természetesen ha homoszexuális pár fölmerül, akkor alaposan utánaolvasnék, hogy a tudomány jelenlegi álláspontja szerint ez befolyásolja-e valahogy a gyerek szexualitásának fejlődését, és ezt is figyelembe venném.
2021. jún. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Annak akik anyagilag és érzelmileg elég stabilak hozza.
2021. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
32%

Ennek a kérdésnek csak annyi értelme van, hogy megtudd ki melyik embertípust preferálja. Merthogy mindenki annak adná, aki számára a legszimpatikusabb.

Az örökbefogadásnak semmi köze, csak annak van álcázva a kérdés.

2021. jún. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!