Milyen feltételekkel adják vissza a babát?

Figyelt kérdés

Ha szülés után lemondtam róla, de 6 hétig még meggondolhatom magam, és a 5. hét 4. napján "visszakérem" a babát.

Ilyenkor feltétel, hogy már be legyen rendezve a gyerekszoba, vagy elég ha csak a nagyon alapok vannak meg, kiságy, pelenka, ruhák? Babakocsi, babakád nincs


2021. aug. 20. 13:25
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
49%
Én ebben nőttem fel, pont ezért látom a helyzetet. Te kíülállóként elképzelsz valamit és ahhoz ragaszkodsz...
2021. aug. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
59%

31!


Vagy nem. A világon semmit nem tudsz rólam. További szép álmodozást

2021. aug. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Mi lett? Visszakaptad?
2021. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne.
2021. aug. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

Sziasztok


Még időben fel tudtam venni a kapcsolatot a gyámüggyel, úgyhogy igen, sikeres a visszalépés.

Hétfőn jönnek ki hozzám környezettanulmányozásra, aztán remélhetőleg még a jövőhét folyamán haza tudom hozni a kisbabámat.

2021. aug. 27. 13:50
 36/42 A kérdező kommentje:

"Komoly alkalmasságin kell átmenni az örökbefogadóknak, nem kerülhet akárhová egy gyerek."


Bárcsak... lépj be az Örökbefogadás. facebook csoportba, meglepődsz majd, mennyi történet van arról, hogy full alkalmatlan magyar szülőkhöz került a gyerek. Például az apa a sikeres öf után meggondolta magát, elkezdte utálni a gyereket stb... Na, ő hogy ment át a "komoly" alkalmasságin?

Sok pszichológus a tegyesznél fiatal és kezdő, 0 élettapasztalattal és emberismerettel, aki a könyvből állapítja meg, hogy alkalmas e valaki örökbefogadásra...

2021. aug. 27. 14:00
 37/42 anonim ***** válasza:
66%
Ne legyél bunkó. Én örülök neki, így a legjobb a babának.
2021. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!

Én is nagyon boldog vagyok hogy sikerült, az ügyintézők is kedvesen fogadtak, támogattak, biztattak.

Azóta már beszereztem a babakocsit, babakádat és mindent ami még hiányzott, úgyhogy felkészültem a babám fogadására, elmondhatatlanul várom, hogy végre a karomban tarthassam.


Mégegyszer köszönöm szépen a segítséget!

2021. aug. 27. 17:31
 39/42 anonim ***** válasza:
95%

Én is örülök. Sajnálom az örökbefogadókat, de azért csak jobb, ha a vérszerinti szülő, vagyis te nevelheted fel. Sok boldogságot nektek!

4,9 és 33 voltam.

2021. aug. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

Ha még nézi valaki a kérdést: SIKERÜLT!!!

Leírhatatlanul boldog vagyok!

2021. szept. 2. 12:40
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!