Egyedülálló is fogadhat örökbe gyereket? Mik a feltételei és a menete?

Figyelt kérdés

2021. dec. 16. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Fogadhat persze, de a gyakorlatban kb esélye nincsen, főleg a törvénymódosítás óta, mivel a párok mögé sorolják őket, és először nekik ajánlják ki a babát, ha ők mind elutasítják megyei szinten, csak abban az esetben ajánlották ki egyedülállóknak EDDIG, most viszont már ilyen esetben országos szinten is kiajánlják a pároknak először és csak akkor kerülnek sorra az egyedülállók, ha ők is mind elutasítják. Vagyis, kb soha az életben nem kerül sorra egyedülálló és ha valami csoda folytán mégis, akkor is csak valamilyen formában hendikeppes babára van esélyük, aki szegény egyik párnak sem mellett az egész országban.
2021. dec. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Én úgy tudom,hogy már nem,vagy ha igen megszigorították nagyon.Járj utána !
2021. dec. 17. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

[link]

Nem tudom ezt olvastad e.???

2021. dec. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örökbefogadhat egyedülálló is, de mindenen szigorít a magyar kormány
2021. dec. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!