Testver kihordhatja e a magzatot?

Figyelt kérdés

Megtenned e a testverednek, h kihordod a babajat? Kernel erte valamit? Elfogadnad ha akarna adni valami?

A testverem ugy nez ki, nem tudja kihordani a babajat. Felmerult a lehetoseg h esetleg en kihordhatnam.

Nekem mar van 2 gyermekem, 12 es 8 evesek. Mar eszem agaba sincs Meg egyet vallalni, a terhessegbol is eleg volt. Nagyon szep volt, de most ugy gondolom, nincs az az isten hogy azt a torturat vegig csinalnam onszantambol. Elhoztam terhesseg alatt es iszonyat nehez volt leadni. A 2. Raadasul surgossegi csaszarral szuletett. Evekig tartott, mire a heg es a bor ott normalizalodott, vmit el is toltak mert endometriozusom lett ugyanott fel kellett vagniuk es utana jott rendbe a borom es a hegem. Most leszek 40 eves. Amugy egeszseges, probalom magam formaba tartani, futok uszok biciklizem. Ha most bevallalnam, minden borulna egy evig...plusz egyre elhatalmasodo carpal szindromam van mar joforman mindenutt. (ez fajdalommal zsibbadassal is jar)

Viszont ott van a lelkiismeret furdalas h segithetnek, de....

Aki mar volt terhes es mar eltunt a rozsaszin kod korulotte es utolag rajott h mennyi mindennel jar a terhesseg, az erti. Felre ne ertsetek a terhesseg es a szules eletem legszebb elmenye.

De ugy erzem ez hatalmas aldozat es ekkorat Meg se magamnak se a sajat gyerekemnek nem hoztam.

Azt hiszem, ha a gyerekem Kerne ilyenre mert mondjuk nagyon Koran szultem volna es o is eleg Koran akarna es Meg 45 alatt lennek, akkor valoszinu Megtennem.


2022. okt. 15. 09:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
A te adotságoddal nem vállalnám, 40 évesen a fogyás sem olyan, a bőr sem. Az betegségeidről nem is beszélve, kitudja mi lenne, van 2 gyereked neked ők az elsők.
2022. okt. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem vállalnám, ha olyan országban élnénk, ahol legális. Próbálom magam teljesen a te helyzetedbe képzelni, mert az enyém elég más, de úgy sem. Ne ostorozd magad, hogy segíthetnél, és nem teszed. Ennyiből az ember napi 24 órában segíthetne másoknak, és feladhatná a saját érdekeit. Nagyon sajnálatos a testvéred helyzete, de biztosan van más út is, tőled pedig ez túl nagy áldozat.
2022. okt. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen körülmények között nem vállalnám.

A terhesség csak azért volt csodálatos, mert a szívedben lelkedben vártad a babádat.

Terhesnek lenni sz.r mégha könnyű terhességről is van szó. Ha valaki csodálatosként éli meg, az azért van, mert örül még a hányásnak is mert várva várt babát jelent. " édes teher"

De nálad csak a nyűglődés és a fájdalom lenne, nem lenne utána "jutalim". Ugyanígy a szülés is.

Semmi szép vagy magasztos nincs benne, ha kiveszed belőle h lesz egy csodaszép babád aki megéri.


Ha nem lennének ilyen gondjaim, mint amiket felsoroltál és a testvéremmel tényleg olyan jó lenne a kapcsolat, akkor talán.

De már a császár miatt se, nincs senki aki miatt 2x felvágatnám magam (még saját magam miatt sem, nem lesz több gyerekem)

2022. okt. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%
Ha legális lenne sem.
2022. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem vállalnám. Csak akkor, ha nincs családom, és később se szeretnék. De itt amúgy is illegális, ahogy írták.
2022. okt. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
81%
Én nem lennék rá képes.
2022. okt. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
77%

Én nem tudok olyan országról, ahol ez lehetséges lenne a te esetedben. Ahol legális, ott is vannak feltételei, aminek te nem felelnél meg, de lehet, hogy van, csak én nem tudok róla.

Amúgy elméletben tesómért megtenném, de ez nálunk lehetetlen, mert már én is betöltöttem a 40.-et, nincs még gyerekem, de akarok sajátot, tesómnak viszont van, és nem akar többet, pláne úgy nem akarna, hogy én hordjam ki, szóval nem opció.

2022. okt. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!