Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Mennyi esélyem lenne egyedülál...

Mennyi esélyem lenne egyedülálló nőként újszülött fehér babát örökbe fogadnom?

Figyelt kérdés
jan. 7. 19:42
A kérdező szavazást indított:
Semmi esélyed, felejtsd is el.
Talán 15-20 év múlva összejöhet.
45 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

0 és -25 között.


15-20 év múlva? Ne röhögtess, eleve egyre kevesebb a szülésszám, az örökbefogadható újszülött pedig minden, csak nem fehér.

jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nulla. De miért pont örökbefogadás? Szülés? Inszem? Lombik? Vérszerinti gyerek kizárt?
jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Abszokút nulla. Talán, nagyon talán egy roma és/vagy sérült idősebb gyerekre lenne esélyed
jan. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyűjts pénzt, ha nincs, és mehetsz Szlovákiába/Csehországba lombikra, ha nincs jó saját petesejt, donorpetesejttel is megoldják.

Vagy ha még több pénzed van, akkor béranya, már persze olyan helyen, ahol legális.

jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Vannak félvérek is., többesélyed van rájuk. ők is többnyire fehérek.

Az én gyerekeim is azok, világosabb a bőrük, nagy barna szemekkel, nagyon egzotikusak.

jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Egyedülállóként simán lombikozhatsz donor spermával.
jan. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Magánúton van csak esélyed. Tehát ha egy kríziszerhes nő kimondottan a te javadra mondd le a babáról.
jan. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok: lepontozhattok de konkrétan a legjobb barátnőm éppen így esett teherbe - most 5 hónapos terhes. “Végigcsináltam” vele, vagyis mindent elmondott. Évek óta vágyott gyerekre, de nincs párja. Így lesz neki.
jan. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Igazad van. Csak van feltétele. Bizonyos kor fölött, vagy ha fiatal, de olyan meddőségi ok áll fent, ami miatt máshogy nem lehetne párral se. Tehát gyakorlatilag csak a fiatal termékeny egyedülálló van kizárva. Nekem is így lett volna a korom miatt csak az utolsó pillanatban megoldottam máshogy.🤣 Most terhes vagyok, ha megmarad, akkor nem kell lombik.
jan. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9es meg kérdezhetem hogy oldottad meg? akár privátban is irhatsz
jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!