Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Örökbe akarnak adni nekem egy...

Örökbe akarnak adni nekem egy gyereket?

Figyelt kérdés

Ma este felhívott egy telefonszám

Miszerint 2 napja, a magyeri utcai inkubátorban találtak egy kisbabát, mellette pedig hagytak egy telefonszámot is. Történetesen az enyémet. Ezzel a szöveggel hívott fel egy nő, ma este 8kor. Köpni nyelni nem tudtam. 17 éves vagyok. (2 hét múlva 18) Viszont azt gondolom, hogy mas sem reagálta volna le jobban a helyzetet. Nem tudom, hogy ez a telefonbeszélgetés csak egy prank volt- e, vagy sem. Egy gyermek sorsárol azonban morbid dolog lenne viccelődni. Az igazság az, hogy a szüleimen kívül kb egy rokonomat sem ismerem. Bár ennek semmi köze az egészhez. Megyeri úti inkubátor pedig tudtommal nincs. Telefonszámmal hívott, lehet holnap erdemes lenne nekem is felhívnom.?!?!



febr. 24. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Megyeri úton magán klinika van nincs inkubátor.
febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen. Én is így informálódtam
febr. 24. 20:31
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Kamu.
febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem vagy örökbefogadó miert is hívnának? Amúgy általában nem így megy az örókbefogadás. Szerintem csak a barátaid vagy valami hülye a suliból így akart megviccelni. Bár szerintem ez nem vicces.

Az, hogy kijelezte a számot kb semmit nem jelent. Vannak olyan programok amivel atírják és bármit kijelezhet.

Férjem kollégai állandóan ezzel szórakoztak. Különböző ilyen kamuhívásokkal a rendőrség látja gyorshajtottáltól kezdve minden. Akkor hagyták abba mikor én szóltam nekik, hogy elég már.

febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Örökbefogadó szülő vagyok: egyértelmű, hogy vki szórakozott veled. Még ha lenne is ott inkubátor... akkor sem egy otthagyott telefonszám alapján adják majd örökbe a babát. Google-n megnézted kié lehet a telszám?
febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Jófejek a haverjaid.
febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem kellene minden hülye honlapon megadni a számod.

Remélem legalább pénzt nem küldtél.

Mint a nigériai herceg

febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 babyboom567 ***** válasza:
95%

Átverés.

Ha igaz lenne,és még akarnád is, akkor is lehetetlen,hisz 25 év az alsó korhatár az örökbefogadáshoz.

Ha 2 napja hagyták ott(telefonszámmal),akkor teljesen logikátlan, hogy 2 nap múlva este 8-kor hívnak.

febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Egyértelműen átverés. És sikerült is, ha te tényleg komolyan vetted.


Az inkubátorban hagyott babákat titkos örökbefogadással adják örökbe, várólistán lévő pároknak.

Senkinek sem ajánlanának ki egy cetlin hagyott szám alapján babát telefonon, ne legyél már nevetséges. Egy újszülött nem egy elhagyott telefon, könyörgöm, hogy volt a tokja alatt egy szám, hát felhívjuk...

Az inkubátorba tett baba származását senki sem kutatja. Aki meg valakinek - természetesen közös megegyezés alapján - örökbe akarná adni a babáját, azt nyílt örökbefogadással tenné meg.

febr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell a kérdezőt lenézni a kérdése miatt. 17 évesen ki az aki tisztában van az örökbefogadás menetével?? Még felnőtt emberek sincsenek tisztában akiknek nincs köze hozzá, vagy nem érdekli, vagy nincs a közeli ismerettségében örökbefogadás. Igazából csak az tudja minden részletre kiterjedően, aki ebben benne van, vagy ebben dolgozik.
febr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!