Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Angelman szindrómás gyermeket...

Angelman szindrómás gyermeket is örökbe fogadnának vajon?

Figyelt kérdés
Baratnom kisfiarol van szo, 5eves tunemenyes kisfiu. Bnom belefaradt a nevelesebe,egyedul neveli es nem tud dolgozni.. de intezetbe nem adna semmi penzert. Szerintetek?
2013. jún. 2. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Nemhiszem hogy örokbe fogadnák, nevelő szülőkhöz talán kiraknák, de ott nem nagyon foglalkoznának vele...
2013. jún. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
5 év után örökbe adná a gyermekét?
2013. jún. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Elég érdekes ha 5 év alatt belefáradt a nevelésbe...

Milyen szülő az ilyen?

Bármilyen beteg lenne a gyermekem nem adnám oda semmi pénzért!!Ahogy semmilyen édesanya sem!!De úgy látszik a te barátnőd nem tartozik ebbe a kategóriába.Elég szomorú!!

2013. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Konnyen itelkeztek, ha nem tudjatok min ment keresztul segitseg nelkul. Stb. Ez csak egy gondolat volt es egy kerdes. Vannak hullam volgyek, ami ugy gondolom ertheto. Egy halmozottan serult gyermek nevelese hatalmas feladat, plane apuka nelkul aki azota vigan eli az eletet. Anyuka csak dolgozni szeretne, es egy kicsit kizokeni ebbol a mokus kerekbol. Nezzetek utana ennek a betegsegnek, sztem ha ki lennetek merulve minden teren lehet megfordulna ilyen a fejetekben... Sokszor egy egeszseges gyerekkel sem egyszeru.. Nem h olysn gyerekkel akit nem vesznek fel spec oviba stb.. De talan megoldodik a dolog talalt egy nappali ellato helyet. Estenkent egyutt lehetnek es 7vegen is. Az anyuka imadja a gyereket az orvosok szuleteskor lemondtak rola h vegetalni fog egesz eleteben de o megtett mindent most mar a kisfiu kerettel setal es ez nem keves munka, penz stb... De nem magyarazkodom ezt csak az ertheti aki benne van.. Nagyszulok es apuka nelkul, de persze ha egeszseges lenne minden rendben lenne... 9eves kapcsolatuk volt mikor erkezett a gyerkoc, terveztek vartak...Na ok a parasztok akik ezt nem fogadtak el, bnom anyja sem.. Akkor ki a rossz?!
2013. jún. 4. 22:14
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem meg az nem mentség,hogy amikor megszületett vállalta. Akkor bírni kell most is!!! Szomorú,de az élet ilyen.
2013. jún. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem a legjobb megoldást találta az anyuka, remélem működni fog! Sok erőt és kitartást kívánok. (Nem vagyok ilyen helyzetben, de utána néztem a betegségnek.)
2013. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsóval!
2013. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem itélkezni akartam.

Csak tudom azt,hogy egy anya úgy de úgy szereti a gyermekét,hogy eszébe sem jutna ilyen!

2013. jún. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A legjobb megoldás szerintem a hetes óvoda volna. Nem értem mért nem veszik be speciális óvodába a gyereket. Ezeknek az intézményeknek pont ez a dolguk. De biztos lehet találni olyan intézményt, ahol hétfőtől péntekig ott lehet, és csak hétvégére kell hazavinni.A Tábitha gyermek hospice ház is tudomásom szerint évente 2x 1-1 hétre ingyen vállalja az ellátását, hogy a szülő egy kicsit kikapcsolódhasson a nagy teher alól. Megnézhető a thabita.hu-n. Ez Törökbálinton van. Szerintem jó hely.

Remélem tudtam segíteni.

2013. szept. 18. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!