Fogadna (-ott) vki örökbe gyermeket kifejezetten a neme miatt?

Figyelt kérdés

Mi okból? Volt már közös gyerek, és ellentétes neműre vágysz/vágytál/vágytatok? Más oka van?


Különösen érdekel azok beírása, akiknek nem volt és nem is terveznek közös gyereket, csak örökbe fogadtak / örökbe fogadnának, és kifejezetten számít a gyerek neme.



2013. júl. 15. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerősünk fogadott örökbe többedik gyereknek ellenkező neműt mint a sajátjai voltak, gondolom nem akarták a véletlenre bízni.
2013. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismertem egy családot, ahol két felnőtt, már saját családot alapító, messzi városokba költöző lány után fogadtak örökbe egy kisfiút. Csak feltételezés, de szerintem azért, hogy legyen majd kire hagyniuk a nagygazdaságukat, amivel mégis csak férfi munka foglalkozni. A kisfiú ügyesen segített egy csomó mindenben az apukának, szerette a falusi életet. Őt amúgy nem babaként fogadták örökbe, kicsit nagyobb volt már.
2013. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a beírásokat. Szívesen olvasok még.
2013. júl. 15. 17:44
 4/7 anonim válasza:
itt azert vigyazni kell mivel elenkezo nemuek es ha nagyjabol egykoruak es ver szerint nem testverek lazankialakilhat sexualis kapcsolat
2013. júl. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves előző, én ezt nem látom problémának, amennyiben úgy állunk ehhez, mint bármely más gyermek nemi életéhez: 16 éves koráig ne éljen szexuális életet senki, lehetőleg. Utána viszont akár a vér szerint vele rokonságban egyáltalán nem levő mostohatesóval is élhet nemi életet, úgy vélem. Nem látok ebben sem erkölcsi, sem eg.ügyi akadályt.
2013. aug. 8. 16:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem két fiam van, és pár év múlva szívesen fogadnék örökbe gey kislányt. Igen nem akarom a véletlenre bízni egyrészt, másrészt mindkét szülésem komplikált volt, harmadrészt azt hiszem a babázáshoz már nem lenne újra türelmem egy kicsit nagyobb gyerkőcre gondoltunk de fiatalabbra azért mint a kisebbik fiunk. Én sajnos vagy nem sajnos de nagyon nem vagyok fiús, semmi férfias dolog nem izgat, pl peca autók, és a nagyobibik fiamon már látom milyen jó kis közös dlgaik vannak az apjával és már a kicsi is nagyon apás. Én is szeretnék ilyet csak csajos verzióban. Valahogy egyértelmű számomra, hogy tudnám ugyanúgy szeretni mint a fiúkat. Mi elég jól állunk anyagilag is, szoktam sokat jótékonykodni, és az is bennem van kicsit, hogy jobb életet biztosíthassak valakinek.
2013. aug. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ neked is. :)
2013. aug. 22. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!