Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Szerintetek működik ma Magyaro...

Szerintetek működik ma Magyarországon illegális keretek között megvalósuló örökbefogadás?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy vajon tevékenykednek-e olyan emberek ezen a területen, akik pénzt - adózatlan term. - kapnak az örökbefogadó szülőktől a "tevékenységükért" cserébe?

Ha igen, ilyen esetekben létezik az pl. hogy bevonnak lefizethető hivatalnokokat, védőnőket, esetleg orvosokat stb.


2013. aug. 7. 11:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Szóval hivatali korrupcióra is van esély?

Tudtok esetleg olyan esetről - médiából - amikor konkrét "ügynökségek" buktak le?

2013. aug. 7. 11:52
 2/12 anonim válasza:
50%
Konkrét esetet nem tudok mondani, de egy "alvilágban jártas" embertől tudom, hogy létezik ilyesmi is Mo-on, és kb minden létezik, amit csak el tudsz képzelni, meg még az is, amit nem...
2013. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg ezt a videót, azt mondják benne, hogy van erre példa:

[link]

2013. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
74%
Szerintem biztos. Rengeteg kétségbeesett meddő pár van sajnos Magyarországon. Több évnyi próbálkozás, és megannyi sikertelen lombik után elképzelhetőnek tartom, hogy van ilyen bár fogalmam sincs róla, hogyan lehet "észrevétlenül" megvalósítani. Gondolom kapnak valamennyi pénzt. Pontozzatok le, ha akartok, de valamilyen szinten én tolerálni tudom ezeket a párokat..inkább ilyen bűnözés legyen, mint gyilkosság meg hasonlók.
2013. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=-kgKUZLFlio


Nezd meg ezt a videot.Budavari Zita a Bolcso alapitvany elnoke szerint VIRAGZIK a gyermekkereskedelem orszagunkba.

2013. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Aki képes eladni a gyerekét, annál annak a gyereknek amúgy sem lenne jó helye, vagyis a gyereknek jó.

Akinek van annyi pénze, és annyira akar gyereket, hogy ezért súlyos összegeket fizet, annál valószínűsíthetően mindene meglesz, szeretni fogják.


Én ezt simán tudom tolerálni, ahogy fentebb írták, inkább, mint a leánykereskedelmet. Amúgy is olyan csúnya szó a gyerekkereskedelem... negatív. Viszont ebben a szituban (sarkosítva) mindenki nyer...

2013. aug. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
75%
Szerinted a hal iszik vizet? - a gyanúm szerint egy szőke egyéves többet ér a piacon. :/
2013. aug. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos van,de milyen szülő az,aki a gyerek utáni vágytól hajtva képes megvásárolni a gyerekét a fekete piacon.Mégis ki tudja,mire kényszerítették azt az anyát,hogy eladja a gyerekét?Vagy teherbe essen?
2013. szept. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hatos a gyerek kereskedelem nem arról szól,hogy mindenki jól jár,hanem kemény pénzekről,erőszakról és kizsákmányolásról.Vak dolog azt gondolni,hogy ez mindenkinek jó.Mégis hogy lehet jó szülő az,aki képes megvenni egy prostituált erőszakból származó gyerekét,akit kényszerítenek a szülésre.Mert a fekete kereskedelemben ez van benne.
2013. szept. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Mégis hogy lehet jó szülő az,aki képes megvenni egy prostituált erőszakból származó gyerekét,akit kényszerítenek a szülésre.Mert a fekete kereskedelemben ez van benne."


én itt a gyereket nézem. márpedig a gyereknek jobb lesz, ha szerető családban nő fel, mint a prosti mellett az utcán!

2013. szept. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!