A nagyszüleim nem igazán kedvelnek, mert örökbe fogadtak. Ezért havonta ránk küldi a gyámügyet akik emiatt havi értékelést kér az iskolától. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 19:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

ez így elég kevés infó.


A gyámügyet nem küldhetik, max a gyerekjóléti szolgálatot. Ha nincs semmi gond, elhiheted nekem, hogy nekik is a tökük kivan a folyamatos bejelentgetéssel :) de sajnos ilyenkor kötelező megkérdezni az iskolát.


Ha nem kedvelnek, miért törődnek veled? hány éves vagy? Nem vagy védelembe véve (ez esetben mindenképp kérnek havi jelentést) ?

2013. aug. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vér szerinti unokájuk és azt akarják, hogy elvigyenek. 15éves vagyok.
2013. aug. 8. 15:25
 3/18 anonim ***** válasza:

jah hogy úúgy nagyszülők!


Milyen okkal tesz bejelentést? Mi az indoka? Mit mond a szakembereknek?

2013. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hogy nem járok iskolába, nem tanulok holott kitűnő vagyok mindig. Hogy nem törődnek velem az se zavarja őket, hogy ezzel a saját fiukat járatják le.
2013. aug. 8. 15:28
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

ez ellen nem igen tudsz mit tenni. Mivel jelzés megy a gyerekjóléti szolgálatnak, kénytelenek lepapírozni.


Én azt tartanám esetleges megoldásnak (ha már sokszor előfordult), hogy szüleid bemennek a szolgálatra, elmondják a történetet, és kérik, hogy a nagyanyádat "hagyják figyelmen kívül".. nem sok esély van, hogy ez összejön, talán ha van ismerős...


de amúgy miért akkora baj? (értem, hogy zavar, csak mit befolyásol, arra vagyok kivámcsi)

2013. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy tudja a gimi. Általánosban is sokat bántottak miatta. Rosszul esik, hogy a nagyszüleim ilyenek.
2013. aug. 8. 17:28
 7/18 anonim ***** válasza:

szüleid menjenek be az ofőhöz, hogy nem szeretnék, ha kitudódna!


amúgy normális tanár nem csámcsog ezen.. (bár láttunk itt a napokban olyat, hogy huhh...)

2013. aug. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy kérnek havi értékelést milyen amerikai filmből vetted az ötletet.
2013. aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
8as! Ahányszor jelez a nagymama, annyiszor kell környezettanulmányt csinálni, s mivel kiskorúról van szó, az iskolától is kikérik a véleményt!
2013. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem filmből szedtem 5éve minden hónapban kérik.
2013. aug. 9. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!