Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Hogy lehet a gyereket nevelősz...

Hogy lehet a gyereket nevelőszülőkhöz adni?

Figyelt kérdés
Törölték a kérdésem,pedig semmi sértőt nem írtam úgyhogy nem értem.Nem írom le mégegyszer,mert úgy is törlok.A lényeg anniy,hogy lehet a gyereket nevelőszülökhöz adni és nem nevelőintézetbe?Kérlek CSAK erre válaszoljatok!

#kamasz #nevelőszülő #átmeneti nevelés
2013. aug. 28. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Miért akarod nevelő szülőhöz adni?
2013. aug. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Engem is érdekelne a teljes sztori.
2013. aug. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
menj a gyámügyre és ott!
2013. aug. 29. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
Miért akarod nevelő szülökhöz adni?
2013. aug. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nevelő szulokhoz nem lehet, csak intézetbe. Ha valami időszakos probléma miatt szeretnéd, akkor átmeneti nevelesbe vétel a neve. Illetv van olyan, hogy csakadbafogadas, ez esetben általad választott családhoz kerül a gyerek. E lehet rokon, barát, stb.
2013. aug. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A sztori az,hogy a gyerek a nagymamánál él,de a nagymama rosszindulatú és mindig sértegeti...persze ezzel nem is lenne baj,de az,hogy olyan kis semmiségekért üti meg a lányom,hogy az borzasztó. Én nem tudom nevelni a gyerekem,nincs munkahelyes,elhelyezkedni meg nem sikerül. Tudom,hogy a gyereknek rossz ott,rengetegszer akart öngyilkos lenni állandóan ideges,remeg minden baja van.1 max.2 évre szeretném más szülőkhöz adni a gyereket,amig rendbe nem jön a helyzetem.
2013. aug. 29. 10:14
 7/14 anonim ***** válasza:

Biztosra csak akkor mehetsz, ha egy másik családtagod elvállalja vagy ha az apukához költözik.

Egyébként nevelőszülők ritkán vállalnak kamaszokat (írásodból úgy jön le nem 10 év alatti) vagy olyat akinek színesebb múltja van és az öngyilkossági kísérlet is ilyen.

2013. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Apuka meghalt..és igen 10év feletti..(14éves) és nem bolond a gyerek,nem kell rosszra gondolni,csak nehezen dolgozta fel akkoriban az apukaja halalat es a nagymamaja is csak rasegitett a dologra. Akkor ilyen esetben mi a teendo?
2013. aug. 29. 12:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Nevelő intézetbe kell adni akkor. De ha nem te neveltem eddig sem, akkor feltételezem hogy a nagymama a gyamja -ebben az esetben pedig te semmit nem tehetsz
2013. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem a nagymama a gyam!!! En vagyok,de nem en neveltem ez igaz! De ez is hosszu tortenet ,de nem sokalra tenylegt a nagymama lesz a gyam,de az barmikor megszuntetheto lesz.Es azt is szeretnenk majd..megszuntetni!!! MAjd a batyja neveli mivel a nagyteso mar felnott es jovore kozosen nevelnenk!
2013. aug. 29. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!