Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Örökbe adáshoz szükséges az...

Örökbe adáshoz szükséges az apuka nyilatkozata is vagy kizárólag az anya dönt?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 13:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! :)
2013. dec. 3. 11:28
 12/17 anonim ***** válasza:
Ne köszönd :) azért van ez az oldal,hogy hasznos tanácsokat adjunk...van akinek ez nem megy, azt el sem kell olvasni :)
2013. dec. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem Írtad, hogy megvan-e már a baba

Azért fontos, mert ha a terhes nő nem nevez meg apát, akkor minden további nélkül örökbe adhatja, csak ne szerepeljen sehol apának a neve, ezt jobb érzésű védőnők el szokták mondani

2013. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Szia!


Ha még aktuális a kérdés, fel kellene keresni egy szociális munkást. Ő jogilag is útba tud igazítani, valamit tud segíteni a gyerekneveléshez szükséges eszközökben, ha mégis úgy dönt, hogy megtartja.

2013. dec. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Szorítok az ismerősödnek, hogy mégis meg tudja tartani a babáját! Én meg pont babát szeretnék örökbe fogadni a párommal, de rettentő hosszú a várakozási idő.
2013. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett semmi, mivel mikor kerdeztek, ki az apa, en nem voltam hajlando megmondani es a szuletesi anyakonyvi kivonataban sem szerepel kitol van. Sot, az illeto a mai napig nem tudja, hogy gyereke szuletett.
2013. dec. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16-os

Ez azért elég szemét dolog volt tőled, hogy nem mondtad meg az apukának, hogy van egy gyereke...

2013. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!