Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Örökbe fogadásnál hogy megy...

Örökbe fogadásnál hogy megy ez, lehet gyereket választani?

Figyelt kérdés
Ha én egy 5-10 év közötti kínai gyereket szeretnék akkor van lehetőségem hogy egy ilyet kapjak annak ellenére hogy én magyar vagyok?
2014. nov. 9. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem, mert az ilyenekmmint te csak divatbol akarnak gyereket. Aki tényleg tényleg gyereket akar, annak nincs olysn kikötése hogy kinai legyen...
2014. nov. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs.max azt valaszthatod hogy lehet e roma vagy nem.kinai gyereket ebben az orszagban te soha nem fogsz orokbefogadni.
2014. nov. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én itt olvastam egyszer, hogy elég sok szempontot be lehet jelölni a kitöltendő papíron. Kor, nem. Ez a romás is rémlik, hogy lehet e roma gyerek vagy sem, elképzelhetőnek tartom, hogy akkor más nemzetiségűt is lehet. Ugyanúgy elhagyhat egy kínai anyuka is egy csecsemőt, mint egy magyar. Esetleg külön említsd meg, kitudja, lehet van ilyen baba.
2014. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen lehet így kérni, de erre nagyon kicsi az esélyed... 5-10 év közötti gyerekeket elvettek a szülőktől mert olyan körülmények között éltek.. legtöbb ilyen esetben a roma gyermek... de természetesen megvan az esély a kínaira is, de 0.00001 % kb a valószínűsége hogy ilyen kritériumokkal te valaha is kapsz gyermeket...
2014. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az itteni kinaiak nem csorok es nem fogjak elhagyni a gyerekeiket.uzletelni vallalkozni jonnek ide es aki nem tudja vagy akarja nevelni s gyereket az vagy vesz fel babysittert vagy kinaba hazakuldi a rokonokhoz.
2014. nov. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!