Szerintetek ráírjak vagy mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Üdv,


Úgy érzem megtaláltam a biológiai szülőmet facebookon. Elég ritka neve és most találtam egyet belőle. A kora olyan 40-50 közt lehet, kék szem, szőkés haj(nem tudom festve van-e).. A lakóhelye ott van, ahol születtem. Bár azt írja, hogy Romániában élt, de Szegeden született..

Én 19 éves vagyok, szintén kék szem, szőkés haj.


Arra gondoltam, hogy létrehozok egy kamu fb-t és majd ráírok, hogy adott-e örökbe gyereket vagy valami ilyesmi. Tudom, ez így elég abszurdul hangzik. De már nem bírom.

Ha meg a szüleimnek szólok, akkor attól félek, hogy rosszul esik nekik, de kikerülni nem akarom őket.


Régóta kíváncsi vagyok arra, hogy miért adott örökbe 1 hetes koromban.


Valami tanács?



2015. jan. 28. 19:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy arra a kamu névre majd megírja életének nehéz időszakát.... Inkább a szüleidnek szólj, hogy érdekel ki is szült, ettől még szereted őket, de mégis érdekel honnan jöttél. Jobb ha őszinte vagy velük nem? Ők neveltek fel, ennyit megérdemelnek.
2015. jan. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Sztem irj ra, de ne kamu nevvel.

En is igy talaltam meg a verszerinti csaladomat.

Amit meg ajanlok: [link]

Gyere beszelgetni, mielott dontesz 😊

2015. jan. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, h egy ismeretlen akárkinek majd rögtön válaszol egy ilyen kérdésre? Én nem válaszolnék. Ellenben, ha bemutatkoznál, elmondanád, h mit szeretnél, akkor van esélyed.

A másik meg, nem törhetsz rá csak úgy valakire egy ilyen váddal. Amíg nincs bizonyítékod, addig megvádolsz egy idegen nőt azzal, h egyszer szült egy gyereket, akiről lemondott. Gondolj bele, tönkreteheted a házasságát vagy a kapcsolatát, mert lehet, h senki nem hinné el neki ezek után, h nem igaz a vád.

Szerintem is inkább a szüleidnek beszélj erről először.

2015. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nincs férje, nincs barátja és gyerekei sincsenek. Fb-ről ezt láttam.


Majd megpróbálok beszélni velük, de folyton azt mondják, hogy nem tudnak semmit..

2015. jan. 28. 21:24
 5/15 anonim válasza:
0%

Megértem h kíváncsi vagy és érdekel, de NE írj rá. szerintem ha egyszer nem érdekelted, akkor már most se fogod és ezt fogadd el és ne rágódj rajta...nem is ismered.

De ha mindenképp kapcsolatba akarsz lépni vele akkor én a nevelőszüleim segítségét kérném a helyedben.

2015. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Attól még lehet kapcsolata, h a fb-on nincs feltüntetve.
2015. jan. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

5-ös ezt honnét veszed, hogy nem érdekli mi van vele? azért mert egyszer lemondott róla? talán nem volt más választása, és neki nincs joga keresni a gyermekét, csak a gyermeknek van joga megkeresni őt...

kérdező én is azt tanácsolom, hogy beszélj az örökbe fogadó szüleiddel először, mond el nekik, hogy fb-on ha minden igaz megtaláltad a szülőanyukádat és szeretnéd felvenni vele a kapcsolatot... ne a hátuk mögött csináld, mert az biztos rosszul esne nekik, én is örökbe fogadó szülő vagyok, de én már most tudom, hogy támogatni fogom a fiam ha meg akarja keresni majd a szülőanyukáját, mondjuk nálunk könnyű lesz mert nyílt örökbe fogadás volt :) de nekem is rosszul esne ha a hátam mögött keresné... hogy mennyire jó ötlet ott írni neki nem tudom, de gyámügyön keresztül megkeresheted, ők értesíteni fogják hogy szeretnél vele találkozni és ha ő is belemegy a találkozásba akkor össze fognak vele hozni... mivel nem ismerjük a szülőanyukád hátterét, nem tudni mit szólna hozzá ha csak úgy írnál neki, inkább a rendes utat választanám a helyedben... sok sikert! :)

2015. jan. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Nem biztos hogy jó ötlet lenne. :( Mi van, ha kiderül valami olyan, amiről inkább bár ne tudnál. Tényleg nem akarok tapló lenni, de 2 dolog jöhet ki belőle:

1.: Tök kedves nő, aki azért adott örökbe mert nem volt más választása, esetleg azóta meg is bánta. Cimbik lesztek, találkozgattok.

2.: Kiderül hogy valami olyasmiért adott örökbe, amivel nem nagyon lehet dicsekedni... Mi törhetne össze annál jobban, mint hogy te egy véletlen vagy?

2015. febr. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
van valami fejlemény?
2015. febr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Annyi fejlemény van, hogy állítólag van 2 gyereke.. Max. 1-2 évvel fiatalabbak nálam.. Így nem mertem ráírni..
2015. márc. 2. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!