Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki császárral szülte az...

Aki császárral szülte az előző babáját, annak ezt mindenkinek ráírják a leletére- Veszélyeztetett terhesség a méhen végzett előzetes műtét miatt?

Figyelt kérdés
A doki nem mondott semmit, csak a leletemen olvasom ezt. Most akkor én veszélyeztetett terhes vagyok?
2012. febr. 17. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így értelmezem a leleteden leírtakat. Ha mész legközelebb, esetleg rákérdezhetsz.
2012. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nyilvanvalo hogy egy elozoleg elvagott meh mar tobbe nem a regi,ezert persze maga a terhesseg ujjabb terheles a heges mehre ezert veszelyeztetett,de az meg nem jelenti hogy baj lenne csak azert ovatosan az emelgetessel,szep babavarast.
2012. febr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát én is ebben bízom. :)Ezt a 12 hetes uh leletemen volt írva. Csak szólt volna a doki, ha óvatoskodnom kell, hiszen tudja, hogy van egy kisfiam, akit még emelgetnem kell. Arról nem is beszélve, hogy itt lapatolom a havat. Ha legközelebb megyek, majd rákérdezek. Köszönöm a válaszokat!

16 hkm

2012. febr. 17. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szerepelt rajta, anélkül, hogy bárki említést tett volna róla.
2012. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a másodikkal a 38. héten járok, az első császár volt. Így én is azt olvastam az egyik leletemen, hogy veszélyeztetett vagyok. Én sem tudtam...És nem is beszéltünk róla, mivel gyeden vagyok, tehát nem dolgozom.
2012. febr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!