Felvenni a vér szerinti tesóval a kapcsolatot jó ötlet?

Figyelt kérdés
Sziasztok tavaly nyáron kaptam egy telefont hogy a vér szerinti tesóm szeretné felvenni velem a kapcsolatot, én akkor megijedtem és elzárkóztam,nem voltam felvilágosítva hogy nekem van(vannak)testvéreim..és eljött a nap kb egy hete érzem egyre erősebben hogy akarom meg szeretném ismerni őt és azt is milyen érzés hogy testvérem van,csak nem tudom hogy működik ez tovább?Valaki volt ilyen helyzetben és mit tett örülnék pár sztorinak ami megtörtént veletek és leírnátok.
2015. aug. 12. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak örökbe fogadó szülő vagyok aki tudja, hogy a fiának van egy bátyja. Én személy szerint szeretném ha majd nagyobb lesz (16 hónapos még csak) megismerné a bátyját. Nekem is van 3 testvérem és nagyon jó a kapcsolatom velük, nem szeretném megfosztani ettől a fiamat. Csak remélni tudom, hogy a bátyja és ő is így fogja gondolni :) Én azt mondom keresd meg! gondolom a gyámügy szólt neked, menj be és kérd meg őket értesítsék a testvéredet, hogy szeretnél vele találkozni :) ők majd összehozzák nektek a találkát! Amíg nem találkoztok nem tudhatod mi lesz, folyamatosan őrlődnél, szóval vágj bele. Én úgy gondolom egy jó dolog fog kisülni ebből, hisz ő már keresett téged és szeretne már veled találkozni!

Hajrá!

Ha összejön a találka szívesen hallanék felőletek hogy alakult a találkozás :)

2015. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rovid leszek, nem.

En of vagyok, van par testverem. Egyikkel sem sikerult normalis kapcsolatot kialakitani, ok a vsz-ivel nottek fel, semmi kozos nincs bennunk.

2015. aug. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés. Örökbefogadott vagyok, és amikor megtudtam, hogy örökbeadtak, kiváncsi voltam arra, hogy van e testvérem. Mint kiderült, van egy nővérem. És itt jön a legjobb része: ismertem is. Sőt mi több a legjobb barátok voltunk. Hetekig gondolkodtam, hogy valyon hogy mondhatnám el neki. Végül sikerült elmondani.

Szívesen megismertem volna a vérszerinti szüleimet is, de hát nem nagyon ment. A jóapám elhúzott, és új családot alapított, az anyám meg 2011-ben meghalt rákban. Úgyhogy végül is a tesómmal mindketten örökbefogadottak vagyunk.



Szerintem vágj bele! Nálunk úgy jött ki, hogy a két család szinte teljesen összenőtt. A szülők jó barátok lettek, közöttünk meg még szorosabb lett a kötelék, mint addig. De persze fordítva is elsülhet a dolog. De szerintem egy próbát megérhet, veszíteni nem nagyon tudsz vele.

2015. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hogyan alakultak az események a kérdés kiírás óta? Készen érzed magad arra, hogy megoszd nyilvánosan?
2015. okt. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!