Milyen tapasztalatotok van a kornyezet tanulmanyrol?

Figyelt kérdés

Mit neztek meg?


Mennyi ideig tartott?


Erdemes keszulnivalamivel pl. Suti, udito?


2016. jan. 23. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Itt hamarabb jon valasz, es hozzaertok vannak. www.orokbe.hu
2016. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egesz hazat. Irogatott is, mi hany nm, melyiket tervezzuk gyerekazobanak, stb. Aztan kerdezte, kinek milyen vagyona, hitele van. Kerdezgetett a nagyszulokrol is. Kb egy oras volt. Mi kaveval kinaltuk. Suti is jo otlet. Nalunk kedves no jart.
2016. jan. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugy ertem, a majdani nagyszulokrol...
2016. jan. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen ertettem, hogy erted.


Koszonom a valaszt.

2016. jan. 24. 09:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindent megnéz, mindent felír, mindent kérdez! :) Elsőre nálunk is megnézett minden zeg-zúgot, kikérdezte hová tervezzük a pici dolgait tenni, aztán leültünk beszélgetni! Mindent megbeszéltünk (férjem élete, én életem), múlt, jelen és jövő! :D Nagyon kedves volt nekünk is, vettünk ropogtatnivalót, csinálam sütit, volt üdítő, de semmit nem kért! :)
2016. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Végigszaladta a házat, megnézte, hogy hova tervezzük a gyerekszobát, írogatott kicsit, beszélgettünk kicsit, megkínáltam üdítővel, kávéval, de semmit ne kért.

Nem gondoltam, hogy bármivel is készülnöm kéne ezen kívül. Számomra ez nem olyan vendéglátás, hanem egy hivatalos eljárás.

De láthatóan nem ezen múlt, mert megkaptuk az alkalmasságit :)

2016. jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!