Mi késztethet valakit arra, hogy vállalja a béranyaságot?

Figyelt kérdés
Pusztán kíváncsiságból kérdezem. Ti mit gondoltok?
2016. jan. 28. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször a pénz. De előfordulhat, hogy valamelyik családtag miatt, akiknek nem lehet gyerekük.
2016. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A béranya egyértelműen pénzért hordja ki.

Mo.-n nem létezik ilyen. Családtag segítőkészségből kihordhatja, de ő nem béranya lesz.

2016. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Például,ha lehetne,én ezért vállalnám:

Van 1 fiunk,tudom mit jelent,ha valakinek gyermeke van.Jó volt a terhesség,császárral szültem,gyorsan rendbe jöttem utána.Ha létezne legálisan ilyen,én lehet bevállalnám,bár a munkahelyemre biztosan nem vennének vissza utána.

2016. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én vállalnám azért, hogy segítsek. Rokonnak, jó barátnak. Nyilván hivatalosan nem béranyaság, de funkcionálisan az. A munkahelyemre addig nem mehetnék, annyit kérnék, hogy fizessék a táppénz és a fizetésem közti különbözetet, és a vizsgálatokat, vitaminokat, terhesruhákat.
2016. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ti tényleg képesek lennétek lemondani a saját gyereketekről más kedvéért? Nem ítélkezem, csak egyszerűen nem értem a dolgot.
2016. jan. 29. 18:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Saját gyerek? Nem saját. Ő petéje, ő spermája. Én csak a "helyet" adnám.

Én is vállalnám egyébként, szerettem terhes lenni, csak pozitív dolgokkal járt, soha nem voltam még olyan egészséges, mint akkor.

Abszolút elgondolkodnék, ha olyan országban élnék, ahol ez legális. Két ismerősöm is van, akik béranyák voltak (nyilván nem magyarok), egyikük családtagnak, másikuk "idegennek" (persze az a 9 hónap közelebb hozza az embereket, mint átlagos családtagokat), és mindketten teljes mértékben az ügy mellett állnak, és csak pozitívan nyilatkoznak erről.

2016. jan. 30. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem saját gyerek. Az egész más téma , az hasonló a petesejtdonorhoz, de ne keverjünk mindent össze.

Igen, át tudom érezni, milyen fájdalom, ha nem lhet, amire mindennél jobban vágysz, nekem van 2. Akit szeretek, azt boldognak akarom látni.

2016. jan. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy biológiailag nem a én gyerekem, de 9 hónapig bennem nő, én táplálom, érzem minden mozdulatát, az én szememben ugyanannyira a gyerekem lenne, mint bármelyik másik, akiket normális úton mi hoztam össze. Nem hiszem, hogy bárki kedvéért le tudnék mondani róla, még a testvéremért sem, akit amúgy nagyon szeretek. Lehet én vagyok túl önző ehhez.

De köszönöm a válaszokat, érdekes volt olvasni! :)

2016. jan. 30. 13:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, nem vagyunk egyformák. Nekem is van néhány olyan dolog, ami elképzelhetetlen.
2016. jan. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodtam erről. Szívesen segítenék így, és minden további nélkül átadnám a gyereket, idegennek érezném. A saját babámmal sem tudtam megbarátkozni, amíg odabenn volt, csak miután már kézbe vehettem. Addig... csak "valaki" volt a pocakomban, akit nem ismertem. Ha valakiknek szülnék, akkor megnézném a babát, örülnék, hogy milyen szép, majd hosszú, egészséges, boldog életet kívánnék neki és szüleinek.
2016. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!