Pesti kislany van nalunk Miskolcon lett beadva a gyivibe es most elakarjak tolunk vinni mert helyileg nem Borsodba tartozik nem talaltak semmi megoldast nincs valami mas megoldas? Orokbe fogadni sem lehet

Figyelt kérdés

#Nagyonszeretjuk #megakarjuk
2016. szept. 12. 19:26
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
és csak azt fujjak h teruletileg nem ide tartozik elkell innen vinni es nekik most ezzel jobb h egy szaros torveny miatt berakjak egy arva hazba mikor most egy szereto csaladnal van mindenki szereti meg ő is mindenkit masodjara is megtorik a gyereket :( ha valaki tud valami okosat mondani kerem segitsen SOS mert jovoheten vinni akarjak
2016. szept. 12. 19:36
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
ilyen a nevelőszülőség.
2016. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kösz sokra mentem ezzel
2016. szept. 12. 20:03
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Azért nem lehet örökbe fogadni, mert a szülő nem mondott le róla?
2016. szept. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A szulo beadta es mondta h ő nem kivan vele tobbet foglalkozni
2016. szept. 12. 21:19
 6/19 A kérdező kommentje:

Dee ilyen van hogy egy orszag csak mas megye es ezert nem maradhat itt ?

Ismerosomektol olaszorszagba vittek gyerekeket akkor ez hogy van ?

2016. szept. 12. 21:20
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, létezik-e még a gyermekjogok ombudsmanja, de nála lehetne próbálkozni.

Ha az már nem létezik, hívjátok fel a Kékvonalat, ott talán tudnak valami tanácsot adni. Legrosszabb esetben hívjátok fel az összes pletykalapot, TV adót, hátha sikerül botrányt kavarni, vagy legalábbis megijeszteni vele az illetékeseket. Lehetetlen, hogy ne lehessen megoldani egy ilyen helyzetet. Szerencsétlen gyerek a hivatalnokok számára csak egy akta...

2016. szept. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Pontosan igy van !! :( nem sok remenyt latok ra de megprobaljuk
2016. szept. 13. 08:22
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, nevelőszülő vagy.

Ha botrányt kavarsz, és nem működsz együtt, lehet a munkádat is elveszíted, és nem csak Őt de a többi nevelt gyereket is elviszik... :( - Furcsa, hogy annó nem világosítottak fel, hogy ha pl a szülő költözik, akkor a gyerekeket is áthelyezhetik, annak érdekében, hogy látogatható legyen, hiszen az elsődleges cél, hogy a gyerkőc visszagondozva legyen a vér szerinti családba, - ha ez nem lehetséges, akkor pedig örökbefogadásra. - Ennek kapcsán nagy valószínűséggel előbb utóbb búcsút vesznek tőled a rád bízott kicsik. - Én nem állítom, hogy a rendszer jó, de nem hiszem, hogy a nevelőszülői oktatáson ezek a dolgok nem kerültek szóba....

2016. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Dee szóba kerultek és ez igaz is amit irtal

Csak azt nem ertem h miert lesz jobb ennek a gyereknek jobb pesten egy otthonba ahol nem azt fogjak nezni h ez a gyerek ehes h ez a gyerek sir vagy h ennek a gyereknek baja van neem hanem h eggyel tobb gyerek utan vehettik fel a penzt !!!

Es ezt nem ertem h elvileg ők azert vannak h ennek a gyereknek szereto otthont talaljanak es azt nem ertem h van egy ilyen hulye torveny h a gyereket csak helyi megyeben lehet ugy mond eladni es ezert inkabb elviszik pestre egy otthonba minthogy itt hagynak nalunk egy szereto csaladba ha valaki orokbe akarna fogadni nem bannam tenyleg !! Mert tudnam h jo helyre kerul de miert lesz jobb neki egy otthonba mint egy csaladnal csak masodjara is megtorik szegeny gyereket :( es ezt nem ertem meg h ez miert jo

2016. szept. 18. 04:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!