#Barbi-e kérdése:

Hogy kerüjek nevelő intézetbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mivel kerülhetekbe nevelő intézetbe\othonba?

Én már nem birom itthon bár hol johh csak nem itt... És ez a szüleim miatt nem vagyok egy minta gyerek inkább a rosszabik fajta de akor sem kéne ütni meg ki átkozni az egész életemet... Anyámék a roszabbik cigány kategoriába taroznak(nics bajom a cigányokal)

elegem van belőlük gyűlölnek csak a büszke ség miatt nm adtak nevelő intézetbe... Illetve mijen egy intézet van szombat vasárnap ki járás v mennyi a zseb pénz?

12\L (helyes írásért bocsi)



2017. szept. 16. 18:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%

Elég nagy baj, ha a kijárás érdekel elsősorban és a zsebpénz!

Nem arany élet az intézet, tele van kötöttségekkel, szabályokkal, sokféle gyerekkel, konfliktussal, stb.

Ha csak azért akarsz intézetbe kerülni, mert azt hiszed szabadon jöhetsz-mehetsz és még pénzt is kapsz, tévedsz.Van kevés zsebpénz/3705Ft ilyen idősnek/1 hónapra.

De ha nem jársz iskolába, itt se lesz családi pótlékod, amiből ruhát vesznek rád, és ebből kapod a zsebpénzt is.

Szóval meggondolandó.

Ne legyél a rosszabbik fajta gyerek, fogadj szót jobban, járj iskolába, és akkor nem lesz annyi bajod a szüleiddel, és nekik se veled.

Bűncselekményt ne kövess el, könnyen javítóintézetbe is kerülhetsz!

Gyermekjléti szolgálat segít.

2017. szept. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ott 2 perc alatt megerőszakolnak aranyom. Szerintem 6 évet kell csak kibírnod és aztán magad ura vagy.
2017. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Nem lehet, hogy okot adtál rá, hogy úgy bánnak veled, ahogy?
2017. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ha intézetbe kerülsz, az osztályfőnököd akkor fogja megtudni. Nem mindegy? Én is vele beszélnék először a helyedben.
2017. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Zsebpénzt Nem kapsz.

Max 1-2 óra kijárás van és ha késel 1 hétig megvonják a kimenődet.

Gyermekotthonban nőttem fel. Mert szülőanyám eldobott születésem után

23 N

2017. szept. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
42%
Huu de szomorú!!😰😔😔Nagyon sajnálom ami veled történik!!A szüleid kretének,jol megcsapkodnám őket.😡😡😠Hány éves vagy?
2017. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Utolsó: Oda van írva az utolsó sorba :D "12/L"
2017. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem láttam,köszi. :) Az lenne 12/L?? Mi az az L??Ha ez igaz kérdés akkor még szomoúbb! :/ Borzalmas hogy egyes családok hogy élnek.
2017. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
L, mint lány ;) :)
2017. szept. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Jaaa😂Köszi.Nem vagyok ennyire otthon itt....a neme lejott a nevéből is mondjuk. :)
2017. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!