Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A kisfiam hisztit csap, ha...

Galuska136 kérdése:

A kisfiam hisztit csap, ha megyek érte az oviba. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Ha a nagyi megy érte, semmi gond nincs, szépen hazajön vele. Egy hónapja kezdtük a beszokatást. Reggelenként én viszem. Egyre kisebb az ellenállása, most már csak duzzog egy kicsit. Ebéd után el kell hozni, mert az óvó néni szerint még nincs itt az ideje, hogy maradjon. Legutóbb már majd félórát ordított, mikor elhoztam.
2019. szept. 20. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De miért ordít? Mert még maradni szeretne? Ha igen akkor aludjon ott és kész.
2019. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk is volt olyan, hogy csapkodott, rugdosott, lefeküdt és alig tudtam elvinni. Már az első alkalommal is tudtam mi a baja, egyértelmű volt, hogy fáradt. Én itthon nem szoktam ébreszteni, ha 4ig alszik akkor 4ig, az oviban meg keltik. Itthon is így viselkedett, ha épp alkalomattán muszáj voltam ébreszteni. A másik meg az éhség. Ügyesen eszik evőeszközzel, de sok esetben lusta és még mellé vannak nem mindennapi szokásai pl. nem eszi meg a kent kenyereket csak simán, tésztára ne tegyek húst csak mellé stb.
2019. szept. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
Ezzel büntet Téged, amiért oviba viszed. Tipikus viselkedés. Magyarázd el neki sokszor, hogy muszáj stb és hogy te is szívesen lennél inkább vele, de kötelező és kész. Ha nem érti meg, akkor mond meg neki, hogy ha így viselkedik, akkor csak alvás után mész érte. Döntse el, hogy ott marad aludni, vagy hiszti nélkül hazamegy délben Veled.
2019. szept. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jövő héten kezdjük az 5.hetet, de az óvónő azt mondja, még ne aludjon ott. Így a munkahelyről rohangászok el, odaadom a mamának, utána vissza. Nem alszik ott. Ha kérdezem, gond van- e, azt mondják, nincs, egyre bátrabb, ha elmegyek, utána nem is nagyon hisztizik.
2019. szept. 21. 08:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőn bemész és megmondod h a munkahelyed miatt többet nem tudod elhozni délben. Ennyi.
2019. szept. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk is ez volt, fogalmam nem volt miért csinálja -bevittem egy tök kiegyensúlyozott gyereket és egy idegbeteget kaptam vissza.

Éhes volt. Mérges volt rám, mert más dolgokhoz kellett alkalmazkodnia. Mérges volt rám, mert ha már odavittem "játszani a gyerekekhez" miért viszem haza... Ordítva futkározott mint egy félőrült, persze mindenki minket nézett, jellemzésében bele is volt irva hogy ha anyuka jön érte örjöng a kisgyerek - marha ciki volt. Megszűnt, kb. 2 hónap alatt

2019. szept. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!