Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az milyen már, hogy 5 évet...

Az milyen már, hogy 5 évet betöltött gyereket beleültetnek az antilop etetőszékbe?

Figyelt kérdés
Rendszeresen egyik ismerősöm. Nem enni, csak rajzolgat és festeget ott, na de akkor is. Nem nagy már ehhez?

2020. ápr. 22. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Te már megint "az 5 éves ovis lábbal hajtós motorral játszik" kérdező vagy?

Amúgy miért lenne baj? Ha szeret benne ülni, és belefér még, akkor had üljön benne.

2020. ápr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem én tettem fel azt a kérdést. Vagyis most látom először.

Amúgy belefér ja. Vékony testalkatú.

2020. ápr. 22. 17:00
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is 5 éves a fiam, és ő is használja még az etetőszékét. Nem értem, mi ezzel a gond. Feléri vele az asztalt.
2020. ápr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért, milyen? Ha belefér, nem törik össze alatta, akkor miért ne? A mese is a gyerekeknek való, mégis felnőttként is leülök mesét nézni. Még a gyerekünk nélkül is. És akkor mi van? :)
2020. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobban feléri az asztalt. Amúgy az enyém öt évesen simán belemászott, ha akart.
2020. ápr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az milyen? Normális.

Ha nem az egyéves öccse használná, akkor az én majdnem 5 évesem is abban ülne az asztalnál. Nyugodj meg, az ismerősöd gyereke is ki tudna mászni, ha ezt korlátként élné meg. Ha az én megkésett mozgásfejlődésű gyerekem ki tudott jóval kisebbként, akkor egy egészségesnek ez nem jelenthet problémát.

2020. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek is imádtak belemászni, amíg ki nem nőtték végleg. :) Festeni meg király ötlet, nem ken össze semmit benne, tetszik!
2020. ápr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Az milyen már", hogy ez neked és a hozzád hasonlóknak nem mindegy.

Ha tee nem akarod 1 évesen se kötelező, ha akarod és a gyerek is szeretné, belefér akkor miért ne?

Ugyanez vonatkozik a babakocsira, beültetős hintára, bevásárlókocsi ülésre stb.

Senkinek semmi köze hozzá.

2020. ápr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!