Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Minden esetben az apa neve...

Minden esetben az apa neve szerepel az óvodai felvételi kérelem elbírálásáról szóló határozaton?

Figyelt kérdés
Megkaptuk a határozatot, ami szerint felvették a fiúnkat az óvodába.A családneveink nem egyformák.Fiam az apja nevét viseli, én nem(tehát nem vagyok né, meg nem is vagyunk házasok, de együtt élünk amit a jelentkezési lapon kellett is jelölni.Mindenki így kapta meg ezt a határozatot? Nekem ez olyan furának tűnik..:)

2020. máj. 4. 21:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Fogalmam sincs miről beszélsz
2020. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Az apja is ugyanolyan szülő.
2020. máj. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A határozaton az élettársam neve szerepel a szülő felügyeleti jogot gyakorló gyámként, anyja neveként jegyezték a nevem és kb ennyi.Nincsenek adataim a papíron,nincsen feltüntetve ugyanaz a lakcím, sem az, hogy ugyancsak felügyeleti jogot gyakorló szülő volnék.
2020. máj. 4. 22:06
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Mi házasok vagyunk, de én (anya) adtam be a jelentkezési lapot a bölcsibe. A felvételi határozaton mégis apa szerepel. A fiamnak a krétában is a férjem van beírva gondviselőnek, de elérhetőségnek az én számom és email címem.
2020. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nyilván valahol mindegy.De ezen a papíron amit kaptam konkrétan olyan mintha csak a párom volna a felelős személy a gyerekünkért, ami esetünkben elég érdekes volna, mert sokszor utazik így nem fog szülőértekezletre járni, sem oviba a gyerekért és a többi:D (vagy ha igen, szökőévente egyszer)

Akik házasok azok is így kapják?

2020. máj. 4. 22:12
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nem furcsa. Te vagy az anyja, ezért is nincs kérdés. Az apja neve meg sehol nem lesz feltüntetve. Tőlem 3 vagy 4 alkalommal kérdezték csak meg, hogy mi az apja neve, mikor valami hivatalos papírt kell tölteni.

Itt szerintem az, hogy beírtad, hogy te vagy az anyja innentől egyértelmű a dolog.

De az apját fel kell tüntetni, mert ő sehol máshol nem fog szerepelni 1 papíron se a továbbiakban.

2020. máj. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ja, nem, mi nem így kaptuk. Mindenhol én vagyok előre írva, nem az apa.

Házasok vagyunk, de névből nem derül ki.

2020. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

4


Köszi, erre voltam igazából csak kíváncsi.Olyan furának tűnt így ez a papír, de ezek szerint ez a megszokott.:)

2020. máj. 4. 22:16
 9/16 A kérdező kommentje:

7


Gondolom akkor ez ovinként változhat.

2020. máj. 4. 22:47
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Igen, így csinálják. Kicsit nekem is rosszul esett, mert hát én intézek minden vele kapcsolatos dolgot.
2020. máj. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!