Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leadtam a jelentkezésem...

Leadtam a jelentkezésem ugyanarra az egyetemre amire jelenleg is járok, hogy elkerüljem az önköltségesre való áthelyezést (? ) (Tovább a leírásban)

Figyelt kérdés
Visszajelentkeztem arra a szakra amire jelenleg is járok, hogy elkerüljem, hogy a következő éveimet is önköltségesen töltsem, időközben egy átsorolási kérelmet is beadtam, hogy államira kerüljek. Jelenleg az a helyzet, hogy az átsorolási kérelmet is elfogadták és fel is vettek, a kérdésem az, hogy egyszerűen nem megyek el beiratkozni, vagy szükségem van-e valami kérelemre, hogy töröljenek a felvett hallgatók listájából. Remélem érthető voltam, előre is köszönöm a válaszokat!

2019. júl. 26. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj el beiratkozni.
2019. júl. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért vagyok bizonytalan, mert hallottam már azt is, hogy némelyik iskolában ha nem iratkozik be az ember akkor kérdés nélkül passzív lesz az első félév.
2019. júl. 26. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs. Attól, hogy felvettek, mivel életed a pontszámot, még nem jársz egyetemre, csak ha beiratkozol, ahol le kell adni csomó kitöltött papírt.
2019. júl. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A hallgatói jogviszony a beiratkozással realizálódik. Értelemszerűen ha nem iratkozol be, akkor nem lehet sem aktív, sem passzív hallgatói jogviszonyod.
2019. júl. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!