Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Van még olyan akiknél augusztu...

Van még olyan akiknél augusztus végén lesz az ovis ballagás?

Figyelt kérdés

Az ég világon semmi értelme nem lesz, nem értjük miért nem lehetett itt is megcsinálni júniusban szűk körben, mint máshol...

Kiadták, hogy tanuljanak verseket, de ötletem sincs hogyan képzelik el az egészet


2020. júl. 15. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Én is végzős ovis anyukája vagyok, de én nem értem a szülőket.

Mi a bánatért kell ebbe ennyi energiát belerakni?

Nem tök mindegy? Most, vagy később? Van -e vers vagy nincs?

Teljesen hidegen hagy az egész. De teljesen.


Megyünk, csináljuk, amit tudunk, lesz, amilyen lesz. Ez egy OVIS ballagás, olyan szinten lényegtelen, hogy arra szavak sincsenek.

2020. júl. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Számomra ez lett volna fontos, nekem az ovival van vége a gondtalan gyerekkornak, viszont az általános iskolás ballagásnak nem látom értelmét, ott csak egyik iskolából mennek a másikba
2020. júl. 15. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is augusztus végén lesz, 1 verset kell megtanulni (meg talán 1 éneket), nem nagy kunszt, simán megtanítjuk neki.

Én inkább amiatt aggódok nehogy ez is elmaradjon a vírus miatt.

Véleményem szerint jobb lett volna megtartani június végén amikor még biztosan lehetett, nem húzni 2 hónapig aztán lehet h ez is elmarad... Szegény gyerekek. Ráadásul suli előtt 1 héttel visszatérni az oviba úgy, hogy egész nyáron előtte már nem megy a lányom oviba elég hülyeségnek tartom, aztán meg 2 nap múlva iskola...

2020. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!