Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miben jar a kisfiatok oviba?...

Miben jar a kisfiatok oviba? HMben vettem csinibb melegitoalsokat (szukebb fazon, sztem csinos) es polokat. Ez igy jo? Szeretnem ha szep lenne, de kenyelmes is legyen. Vagy csinosabb nadragok kellenek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 18. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Puha pamut, nem feszülős nadrág és poló, olyan amiben könnyebben mozog.
2020. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Melegítőben és pólóban járt.

Az a fontos, hogy játszani tudjon benne bent is meg kint is.

2020. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Melegítőnadrág, póló. Ritka, aki nem ebben jár a csoportjában.
2020. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Csatlakozok az előtt szólókhoz. Ráadásul ha valami csinosba menne, az agyamra menne, hogy folyton a csinosak lesznek térden lyukasak :D Na meg a mosdóban is könnyebben öltözködik melegítőben, mint egy gombos vászon nadrágban.
2020. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Hol farmer, hol melegítő. HMben és Reservedben vásárolok neki.
2020. aug. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Mi is ilyen joggereket szoktunk venni, nem melegítő de nem is farmer. Melegitot inkabb csak otthon szokott hordani. Bar egyebkent ő utalja a farmert ugyh gyakorlatilag szinte csak joggert vesz fel.
2020. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Csinosan oviba?? Uramatyám... Itt látszik, hogy mennyire hibásak a szülők, már ovis korban borul a gyerekek értékrendszere.

És mielőtt a sznobok átharapják a torkom, nem a rendezett, tiszta, kényelmes ruhák ellen vagyok aki lyukas melegítőben járatja a gyerekét... De akkor csodálkozunk mit művelnek a tinik, ha már oviba is "csiniben" kell járni?! Szörnyű....

2020. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolso. Csinoson ertettem azt h szep melegitoalso. Ujszeru, nem kiterdelt, lyukas stb. Most kezdi az ovit es epp kinott minden hosszunacit ezerr ujakat kapott. Jarszoterre se viszem szakadt goncben vagy foltosban.
2020. aug. 18. 15:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Én foltozottban vittemat enyémet. Mivel a nadrágok térde hamar kikopott, nagy színes foltokat varrtam rá, és hordta tovább a gyerek. Sőt, a kinőtt nadrágot, pulóvert a nagymama megtoldotta, rávarrt egy zsebet vagy valami figurát ugyanabból az anyagból, és jó volt még egy évig.
2020. aug. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Uh utolso, sztem ez gaz. Marmint ha nincsen penzed egyaltalan, akkor esetleg. Pulovert megtoldani? Tejoeg.
2020. aug. 25. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!