Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Másfél éves gyereknek milyen...

Másfél éves gyereknek milyen fazonú és mennyi nyári sapkát, kalapot vesztek?

Figyelt kérdés
Két fazon tetszik, az egyik a horgász fazon, aminek pár centis merevebb pereme van, a másik a szafari fazon, aminek az anyaga lelóg a nyakra, vállra.

2020. ápr. 13. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Van egy klasszikus szalmakalapja és egy fürdőruha anyagú napkalapja ami a tarkójára lelóg és elől napellenzős. Több kalapot nem tartok indokoltnak de ha látnék valami cukit lehet, hogy azt is megvenném. :D
2020. ápr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Klasszikus kalapot vettem, kettőt (úgyis elveszik), safarisat tengerparti nyaralásra vennék csak.
2020. ápr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt mindkettő. A horgász fazonú karimás vált be a tengerpartra is. Azt szerette, az volt kényelmes, azt nem tépte le és a decathlonos védte rendesen.
2020. ápr. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fiam minden évszakban hord sapkát, sőt ő maga kéri. Egy fazon van, amivel a világból ki lehet kergetni: a kalap. Vagyis se a szafari fazon se a horgász fazon szóba sem jöhet.

Ő simlis sapit hord nyáron, vékony pamut anyagút vagy baseball sapit. Általában kettő van neki belőle egy szezonra.

2020. ápr. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egy fehér sima horgászkalapot és egy halványkék, szélesebb karimájú kalapot vettem a lányomra, ő most lesz 1 éves. Most a melegben rápróbáltam, de egy pillanat alatt elkapja, remélem majd megszokja mert imád kint lenni.
2020. ápr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*lekapja
2020. ápr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!