Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Április 19.en kinyitnak az...

Április 19.en kinyitnak az ovik szerintetek?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban még aprilis 7ről volt szó, nem? Mostmár 19.

Akkor már több, mint 1 hónapja zárva lesznek.

Gondolom nem igazán tudnák már hosszabb távon megoldani a dolgozó szülők, hogy otthonmaradjanak az ovissal még 2 hónapot

(Engem most fog érinteni az ovinyitás, de ez egy hosszú történet, ezért kérdezem)


2021. márc. 29. 17:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%
A dolgozó szülőknek eddig se kellett megoldani, van ügyelet. Anyum oviban dolgozik, folyamatosan vannak gyerekek. Aki igazolja, hogy dolgoznia kell, az vihette eddig is.
2021. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem.
2021. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, nekünk már elküldték az ügyeleti kérelmet, az pedig 23- ig szól.
2021. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
18%
1-es attól hogy anyud ovijában van ügyelet, még nem mindenhol van, szóval de igen, meg kell oldani a dolgozó szülőknek. 19-én nyitnak szerintem, azért oltják a dolgozókat.
2021. márc. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Pedig kéne, hogy legyen mindenhol a kormányrendelet szerint.
2021. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Anyamek egy kis faluban laknak. Mind a 3 gondozó pozitív. Szerinted? Nincs ügyelet. De 19-ig talán felgyogyulnak, ha nem kapja el őket nagyon.
2021. márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%
Ja hát az úgy más tészta. De ha nem lennének pozitívak, akkor lenne ügyelet, mert elvileg kötelesek biztosítani. De akkor ezek szerint ez csak elvileg van így.
2021. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
46%

Nálunk van ügyelet, de aki nem eüben dolgozik, az nem ússza meg kellemetlen pillantások nélkül. A polgármester ki is adta közleményben, hogy mindenki próbálja megoldani a felügyeletet, hogy ne legyenek gyerekek az ügyeletben, mert ez mindenki érdeke..egy ügyeletes csoport van ovinként 8 gyerekkel.


Nekem nincs képem vinni, pedig járna neki fejlesztés, nem tudok dolgozni, egyedül nevelem, illetve rohadt fontos lenne, hogy ne szokjon el a napi rutintól és a közösségtől.. de nem vagyunk létszükségben, úgy is beszéltek velem minden zárásbejelentésnél, hogy evidens, hogy nem viszem.


Már gondolkoztam, hogy beállok önkéntesnek, akkor bevennék a gyereket, de ha esetleg elkapnám és meghalnék a korom ellenére, itt maradna egyedül a gyerekem, azt nincs képem kockáztatni. Pedig úgy csinálnék valami hasznosat is, lennék felnőttek között is, mert a kivágásból, feladatozásból, rajzolásból már elegem van..

2021. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem kéne nyitni... Ok, elkezdik oltani a dolgozókat. De az oltás nem hat azonnal, 2-3 hét, mire az első hat. És az még nem ad teljes védettséget ugye. (Ok, a második sem, de ezt hagyjuk.) És ráadásul a pedagógusok oltása a gyerekek családját nem védi meg.

Szerintem itt már jó ideje minden a közhangulaton függ, tehát ha a sok birka torkán lenyomják, hogy biztonságos nyitni, akkor fognak.

2021. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
21%
Nem a kormány fogja lenyomni a sok birka torkán, hanem a sok birka fogja kihisztizni a kormánytól, hogy nyisson.
2021. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!