Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha a fiam csak jövő szeptember...

Ha a fiam csak jövő szeptemberben tudja elkezdeni az óvodát, akkor is már jelentkezni kell most óvodába?

Figyelt kérdés
Decemberi, így évvesztes és nem tölti be időben a 3 évet. Már most jelentkezni kell óvodába?
2021. ápr. 16. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az oviban folyamatos a felvétel,ha te szeretnéd január elején oviba adni akkor jelentkezhettek és ha lesz hely felveszik.Ha meg nem is szeretnéd beadni és túljelentkezés is van illetve csak a 3 évet betöltötteket veszik fel, akkor ráér jövő tavasszal,mert jövő év szeptemberétől kötelező neki intézménybe kerülnie
2021. ápr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 vantel ***** válasza:
22%
Mi fiunk is decemberi. Ő már három éves. Most lesz beiratkozás és három és félévesen kezdi szeptemberbe. Múlt héten jött a behívója sorozásra.
2021. ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Tesom fia is decemberi szólt neki az óvoda vezető írassa be és Januárba kezdheti az óvodát
2021. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2021. ápr. 16. 18:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha fixen szeptemberben kezd, akkor 2022 tavaszán kell beiratni. Ha korábban akarod, akkor most.
2021. ápr. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Mi is hasonló helyzetben vagyunk. Beadtuk a jelentkezést, várólistára tettek. Május elején kell beiratkozniuk azoknak, akik aug. 31-ig betöltik a 3. évet és ha marad férőhely, utána mi is beiratkozhatunk és kezdhetünk ősszel. Ha betelt a létszám, akkor csak 2022 szeptemberében kezdhetünk. Nem tudom, hogy ez mindenhol így van-e. Szerintem beszélj a körzetes vagy választott ovi vezetőjével.
2021. ápr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Ha nem akarjátok idén ősszel elkezdeni az ovit, akkor nem kell most jelentkezni, majd csak 2022 tavaszán.
2021. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!