Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha bölcsődébe akarom adni a...

Ha bölcsődébe akarom adni a gyermekemet, de nem szeptembertől, hanem pl. jövő év januártól, akkor is most kell jelentkeznem? És egyáltalán lehet így kérni? És mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen most kell.

Mindkét szülőtől munkáltatói igazolás, orvostól igazolás, hogy minden oltást megkapott.

Ja és reménykedni, hogy felveszik.

2013. márc. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, minél előbb, mert a bölcsődei helyeket leosztják, és csak akkor lehet esélyed, ha a szeptemberben bekerültek közül valaki úgy dönt, hogy mégsem odajár a gyerek, vagy év közben elköltöznek.
2013. márc. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kb. 3 hónappal előtte telefonáltam a bölcsi vezetőjének, hogy februártól szeretném, ha odajárna a kisfiam. Simán bevették Őt!!! :)

Kell: munkáltatói, orvosi igazolás, GYed lemondása - de úgyis mondják majd, hogy miket kérnek.

Hívd fel őket!!!!

2013. márc. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk év közben nem vesznek be gyereket. Ennek utána kell érdeklődni beiratkozás előtt, mert mindenhol máshogy van. Nekem januári a fiam, tavaly mikor voltunk tavasszal, hogy szeretnénk jönni, mondták, hogy csak szeptemberi kezdéssel veszik fel.

Végül úgy alakult, hogy fel sem vették még szeptembertől sem. Így magánba jár.

2013. márc. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!