Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Melyik ovi jobb a zuglói...

BauKlaudia kérdése:

Melyik ovi jobb a zuglói Kuckó ovi vagy a zuglói Tengerszem ovi?

Figyelt kérdés

#óvoda #Tengerszem ovi #Kuckó ovi #Tengerszem óvoda #Kuckó óvoda
2021. máj. 11. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Jé, oda tudtad írni, melyik településre is gondolsz?!
2021. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

1-es, ennek most mi értelme volt? Oda van írva, hogy zuglói, ami Budapest 14. kerületében található, szóval a pestiek és a Pest környékiek jó része tudja, hol van.


Kérdező: a lányom nem jár egyikbe sem, ő úszó pingvin ovis, de a legtöbb magánovinak van Facebook oldala, mert gyakran posztolják, miken vesznek részt (megnéztem, a tengernek és a kuckónak is van) . Én nem lennék szivbajos, és az egyik szimpi posztot like-olónak írnék privát üzenetet, mert általában úgyis a szülők nyomnak a tetszik gombra a posztok alatt. Úgy szerintem több infót kapsz, mint itt a gyakorin.

2021. máj. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

2!

Es azert, meer par napja kitett egy kérdést, ugyan ezt, csak épp azt nem irta oda, hogy zuglóról van szó... kb 15 komment erkezett, hogy de mégis merre keressük ezt a 2 nevezett óvodát, mert foggalmunk sem volt, hogy Miskolc vagy Pécs, vagy mégis merre. Kerdező meg annyit nem tudott írni, hogy zugló... inkább tett fel egy másik kérdést.

2021. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

én oviválasztás előtt rengeteg ovit megnéztem, amiben benne volt mindkettő, azonban az utolsó 3 legjobba a tengerszemen kívül másik 2 maradt benne, egy budai és egy pesti még. A 2 ovit nem lehet összehasonlítani olyan szintű minőségbeli különbség van a tengerszem javára.

Ahogy az előző kommentelő írta én is az oda járó gyerek anyukájával beszéltem, úgy hogy odamentem az óvoda elé délután és leszólítottam egy szőke hajú anyukát és azt képzeld el, hogy pont egy olyan anyukát sikerült találnom, aki a kuckóból jött át a tengerszembe, mivel megkérdeztem, hogy ismeri-e a kuckót és mondott pár dolgot, nem hiába, hogy átjöttek.

Ami még jó módszer, hogy például mi voltunk próbanapon is a kosárban maradt ovikban és végül a tengerszem mellett döntöttünk. Ami a legfontosabb volt nekünk, hogy a személyzetből sugárzik a gyerekek szeretete és komoly szintű fejlesztést kapnak a gyerekek, ez volt nekem a legfontosabb.

2021. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi szeptembertől kezdtünk a Tengerszemben, habár előtte megneztem az összes Zuglói és 16. kerületi ovit, de nekünk mind hangulat, mind szolgáltatások tekintetében a Tengerszem jött be a legjobban.
dec. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!