Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvónéniknek ajándék ötlet?

Scream85 kérdése:

Óvónéniknek ajándék ötlet?

Figyelt kérdés
Akiknek volt már ovis ballagója, esetleg idén ballag....de igazából bárki, akinek ötlete van, szívesen fogadnék ajánlásokat, tanácsokat....Mit kellene adni az óvónéniknek ballagási ajándékként?

ápr. 29. 17:42
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
3%
Asztaldísz
ápr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
10%
Óvóbácsi😂🤣
ápr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Utalvány.
ápr. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Ajandekutalvany, édesség. Semmiképp sem gyerek által készített vagy az ő fotojaval díszített cuccot
ápr. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%

Egyedül ajándekozol vagy az egész csoport?

Óvónőként írok, őszintén, remélem senkit nem bántok meg vele


Ha egyedül: ne dísztárgy, millió van belőle, felesleges. A gyerek fotója esetleg legyen közte, de igazából év közben van csoportkép, az szerintem elég emléknek

Gyerek által készített ajándék cuki, de sajnos a padlás tele van vele, soha többé a kezembe sem veszem

Aminek én örülni szoktam a gasztro- ajándék, mert az előbb utóbb elfogy: desszert, tea, csoki, különleges olajok, lekvárok, méz, kávé

Vagy utalvány, azt arra tudom költeni,ami tényleg hasznos


Ha közösen a csoport veszi: utazási utalvány, ékszer, karóra, wellness hétvége, élményutalvány

ápr. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

Volt a csaladban hasonlo munkakor, a padlas teli volt az ajandek vazakkal, bogrekkel, kepkeretekkel, nem gyoztuk hova rakni. Fenykepes dolog sem kell, az ovononek ez munkahely, a boltos sem fotozza le a kolbaszt aztan nezegeti otthon.


Vagott viragcsokor, edesseg, kave, tea, gyumolcskosar, esetleg egy jo minosegu felso kategorias tusfurdo.

ápr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%
Azért a wellness hétvégét meg karórát erősnek érzem…
ápr. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%

Óvónőként az egyetlen elfogadható válasz az lett volna, hogy semmit ne adjon.

Én ajándékutalványt adnék.

ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%
A wellnesen meg a karórán én is pislogtam. Egy új kocsi nem kell az óvónőnek? Ne értsetek félre egy jelképes ajándék oké nekem is, bár furcsa volt mikor rokonok mondták, hogy már ott is kell ajándék. Vágott virág, csoki, tea, kávé még az utalvány is oké, de hogy ha csoportosan adnak akkor sem gondolom, hogy egy toronyórát kell adni.
ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

Nyugi, nem minden ovono ilyen...

Sot, egy ekszer meg egy ora, honnan a fenebol kene tudni mi az izlese? Azon tul, hogy tul sok. Meg wellnes hetvege...atyam.

Anyukam ovono, kulonbozo dolgokat szokott kapni, utalvany (dm, rossmann, libri, ruhaboltok) edesseget, gyerek altal keszitett dolgokat (nem a padlason vegzi, 15 eve van ott de minden ilyet kirak valahova a lakasba es hozza se lehet nyulni mert xy cukigyerek csinalta) de kapott mar pepcos aprosagokat is (gyertya, disz) mindennek nagyon orult.

ápr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!