Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Elmennétek erre a "nyílt" napra?

Elmennétek erre a "nyílt" napra?

Figyelt kérdés

Holnap lesz fél 4 től fél 5ig az udvaron egy kis beszélgetés, plusz a gyerekek játszanak, lehet vinni pogácsát, süteményt.

Nem tudom hogy elmenjek e? Általában 3 és fél 4 között érte szoktam menni a kislányomért, aki kiscsoportos. Ő nagyon szeret járni amúgy oviba, biztos nagyon szépen játszanak és igazából kíváncsi is lennék, de úgy érzem nem akarok.

Egyáltalán miről szokott szólni az ilyesmi?

Kukaként sem akarok ott ülni.


2021. jún. 8. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Miért ne mennél? Pofavizit az óvónénivel, a többi szülővel, kapcsolatépítés, a gyerek is örül, mert megmutathatja neked a kedvenc homokozóvödrét.
2021. jún. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Persze, hogy elmennék. 😊
2021. jún. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%
Nem mennék, felesleges, akkor amúgy sem a valóságot látod
2021. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Ez olyan fura, én az óvodába be sem mehetek, gyerekeket beadjuk maszkban a bejárati ajtón, a dajka viszi a terembe.
2021. jún. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék, gondolom túl sokat nem találkoztál eddig az óvónőkkel, meg a többi szülővel. Ha még csak kiscsoportos szerintem ez a gyereknek is fontos, főleg, ha a többi kicsi várja a szüleit, ő úgy fogja érezni, hogy kimarad ebből, ha nem lesztek ott.
2021. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Elmennék, mert mi az elmúlt évben alig találkoztunk az óvónőkkel. Beadjuk a gyereket az ajtón, délután a kapun ki.

Jó alkalom lenne beszélgetni.

2021. jún. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!