Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babával elmennetek...

10 hónapos babával elmennetek esküvőre?

Figyelt kérdés
2021. máj. 21. 00:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Persze
2021. máj. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
4 hetessel voltam.
2021. máj. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Igen pont 10 hónapossal voltam tavaly.
2021. máj. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Persze, voltunk is. Velünk volt az éppen 2 éves nővére is, teljesen jó volt így. 😊
2021. máj. 21. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Mi egy évessel voltunk. A templomban ugyan csak az ajtóban álltunk, hogy ha hangos, kisurranjunk vele. A bulit meg nagyon élvezte, több gyerek is volt. Aztán totál kidőlt a babakocsiban, utána aludt az autóban, másnap visszatértünk a napirendhez - persze mi fáradtabban :)

Járványügyi részhez meg... Most még csak akkor mennék, ha vagytok már oltva, de hátha nyárra jobb lesz a helyzet.

2021. máj. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

Nem.

Ekkora gyerek kb biztosan nem bírja ki nyugodtan a szertartást. Se a gyereknek, se a házasodóknak, se a vendégeknek, se nektek, szülőknek nem lesz élmény, ha épp akkor áll neki sírni, amikor nem kellene.

Ez a házasulandók napja. Tiszteld meg őket azzal, hohy nem viszel ekkora gyereket.

2021. máj. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Persze


Az intelligens szülők nem hagyják, h a gyerek belerondítson a szertartásba.


2 esküvőn voltunk 9hó és 1 éves kor közt.

Az egyik ideje aktív időszakra esett, de egy mukkja nem volt ( szabadtéri)

A masik templomi pedig alvásra esett

Babakocsiban aludt a templom előterében, én pedig az ajtoban álltam.

A polgárit végigvigyorogta.

Ezen a 2. Esküvőn négy 1 év alatti volt.

Egy problémásabb gyerek volt, de a szülők közül vagy az egyik, vag a nagymama távolabb volt vele.

2021. máj. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

"Az intelligens szülők nem hagyják, h a gyerek belerondítson a szertartásba."


Hm, ezek szerint általában a nem inteligens szülők viszik a gyerekeket esküvőre....

2021. máj. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Közeli rokonéra, közeli barátéra igen, miután megbeszéltük a házasulókkal hogy ha sír, kimegyünk, hogy lesz-e neki etetőszék vagy vigyünk, lesz-e csöndes hely szoptatni/altatni, meg hogy ha eltűnünk az csak azért van mert a gyerekkel kell foglalkozni, esetleg beteg lett és haza kell menni, stb.

Egyébként szerintem ha már meghívnak, akkor tudják hogy van gyerek, ők is úgy készülnek hogy ott lesz,a többit meg meg lehet beszélni. Voltam már esküvőn ahol a templomban elsírta magát egy kisbaba, a szülők kivitték, senkinek semmi gondja nem volt ezzel. Mármint egy baba sír,ha zavar,akkor szólj hogy ne vigyék az esküvődre. Persze lehet hogy akkor a szülei se lesznek ott.

2021. máj. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Voltunk igen, élvezte is amíg ki nem dőlt a partyn, utána felváltva voltunk kint, másikunk vigyázott rá
2021. máj. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!